تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۷:۲۰
کد مطلب : 32384

برنامه و ساعت بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

تیم های حاضر در جام جهانی در مجموع چهار مسابقه طی یک ماه برگزار خواهند کرد.

به گزارش عصر آبادان؛ رقابت های فوتبال جام جهانی از فردا شب با دیدار تیم های برزیل و کرواسی آغاز شده و تا ۲۲ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

 

گروه بندی و برنامه کامل این تورنمنت در زیر آمده است: (ساعت ها به وقت ایران است)

 

گروه اول: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه دوم: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه سوم: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه چهارم: اروگوئه، کاستاریکا، انگلیس و ایتالیا
گروه چهارم: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه ششم: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه هفتم: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه هشتم: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر
مرحله گروهی:


جمعه ۲۳ خرداد:

بازی شماره (۱)؛ گروه A: برزیل – کرواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
جمعه ۲۳ خرداد:

بازی شماره (۲)؛گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۳)؛گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) (ساعت ۲۳:۳۰)
شنبه ۲۴ خرداد:

بازی شماره (۴)؛گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۵)؛گروه C: کلمبیا – یونان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۶)؛گروه D: اروگوئه – کاستاریکا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) (ساعت ۲۳:۳۰)
یکشنبه ۲۵ خرداد:

بازی شماره (۷)؛گروه D: انگلیس – ایتالیا (مانائوس – ورزشگاه آمازون) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۸)؛گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو) (ساعت ۰۵:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۹)؛گروه E: سوئیس – اکوادور (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۱۰)؛گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) (ساعت ۲۳:۳۰)
دوشنبه ۲۶ خرداد:

بازی شماره (۱۱)؛گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۱۲)؛گروه G: آلمان – پرتغال (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۱۳)؛گروه F: نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) (ساعت ۲۳:۳۰)
سه شنبه ۲۷ خرداد:

بازی شماره (۱۴)؛گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۱۵)؛گروه H: بلژیک – الجزایر (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۱۶)؛گروه A: برزیل – مکزیک (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) (ساعت ۲۳:۳۰)
چهارشنبه ۲۸ خرداد:

بازی شماره (۱۷)؛گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۱۸)؛گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۱۹)؛گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۲۳:۳۰)
پنجشنبه ۲۹ خرداد:

بازی شماره (۲۰)؛گروه A: کامرون – کرواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۲۱)؛گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۲۲)؛گروه D: اروگوئه – انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) (ساعت ۲۳:۳۰)
جمعه ۳۰خرداد:

بازی شماره (۲۳)؛گروه C: ژاپن – یونان (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۲۴)؛گروه D: ایتالیا – کاستاریکا (رسیف – پرنامبوکو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۲۵)؛گروه E: سوئیس – فرانسه (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) (ساعت ۲۳:۳۰)
شنبه ۳۱ خرداد:

بازی شماره (۲۶)؛گروه E: هندوراس – اکوادور (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۲۷)؛گروه F: آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۲۸)؛گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) (ساعت ۲۳:۳۰ بامداد)
یکشنبه اول تیر:

بازی شماره (۲۹)؛گروه F: نیجریه – بوسنی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۳۰)؛گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۳۱)؛گروه H: کره جنوبی – الجزایر (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) (ساعت ۲۳:۳۰)
دوشنبه ۲ تیر:

بازی شماره (۳۲)؛گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون) (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۳۳)؛گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۳۴)؛گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) (ساعت ۲۰:۳۰)
سه شنبه ۳ تیر:

بازی شماره (۳۵)؛گروه A: کرواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۳۶)؛گروه A: کامرون – برزیل (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۳۷)؛گروه D: کاستاریکا – انگلیس (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۳۸)؛گروه D: ایتالیا – اروگوئه (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) (ساعت ۲۰:۳۰)
چهارشنبه ۴ تیر:

بازی شماره (۳۹)؛گروه C: ژاپن – کلمبیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۴۰)؛گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۴۱)؛گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۴۲)؛گروه F: ایران – بوسنی (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) (ساعت ۲۰:۳۰)
پنجشنبه ۵ تیر :

بازی شماره (۴۳)؛گروه E: هندوراس – سوئیس (مانائوس – ورزشگاه آمازون) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۴۴)؛گروه E: اکوادور – فرانسه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۴۵)؛گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۲۰:۳۰)
بازی شماره (۴۶)؛گروه G: آمریکا – آلمان (رسیف – پرنامبوکو) (ساعت ۲۰:۳۰)
جمعه ۶ تیر:

بازی شماره (۴۷)؛گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۴۸)؛گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
*مرحله یک هشتم نهایی
شنبه ۷ تیر :

بازی شماره (۴۹)؛ اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) (ساعت ۲۰:۳۰)
یکشنبه ۸ تیر:

بازی شماره (۵۰)؛ اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۵۱)؛ اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) (ساعت ۲۰:۳۰)
دوشنبه ۹ تیر:

بازی شماره (۵۲)؛ اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۵۳)؛ اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۲۰:۳۰)
سه شنبه ۱۰ تیر:

بازی شماره (۵۴)؛ اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
بازی شماره (۵۵)؛ اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) (ساعت ۲۰:۳۰)
چهارشنبه ۱۱ تیر:

بازی شماره (۵۶)؛ اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
 

مرحله یک چهارم پایانی


جمعه ۱۳ تیر:

بازی شماره (۵۸)؛ برنده دیدار شماره (۵۳) با برنده دیدار شماره (۵۴) (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۲۰:۳۰)شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):
بازی شماره (۵۷)؛ برنده دیدار شماره (۴۹) با برنده دیدار شماره (۵۰) (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
شنبه ۱۴ تیر:

بازی شماره (۶۰)؛ برنده دیدار شماره (۵۵) با برنده دیدار شماره (۵۶) (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۲۰:۳۰)
یکشنبه ۱۵ تیر:

بازی شماره (۵۹)؛ برنده دیدار شماره (۵۱) با برنده دیدار شماره (۵۲) (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)

 
مرحله نیمه نهایی


چهارشنبه ۱۸ تیر:

بازی شماره (۶۱)؛ برنده دیدار شماره (۵۷) با برنده دیدار شماره (۵۸) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)
پنجشنبه ۱۹ تیر:

بازی شماره (۶۲)؛ برنده دیدار شماره (۵۹) با برنده دیدار شماره (۶۰) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)

 
یکشنبه ۲۲ تیر:

بازی شماره (۶۳)؛دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)

 
یکشنبه ۲۲ تیر :

بازی شماره (۶۴)؛فینال – (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) (ساعت ۲۳:۳۰)