تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۸:۰۸
کد مطلب : 44263
بلندقامتان ایران در گروه مرگ؛

برنامه و نتایج‌ کامل‌ والیبال قهرمانی مردان جهان در سال ۲۰۱۴ +جدول رده‌بندی

ایران درحالی پنجمین حضور خود در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان را تجربه می کند که در ۴ دوره قبلی این مسابقات در مجموع ۴ پیروزی کسب کرده است.

 

 

 به گزارش عصر ابادان، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریورماه آغاز شده و به مدت ۲۳ روز در هفت شهر لهستان پیگیری خواهد شد. ۲۴ تیم حاضر در این مسابقات در دور مقدماتی به مدت ۹ روز و در چهار گروه ۶ تیمی با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در پایان از هر گروه چهار تیم برتر به مرحله دوم صعود می کنند.

 
*رقابت های مرحله دوم از چهارشنبه ۱۹ شهریور در دو گروه E و F پیگیری خواهد شد که به مدت ۶ روز ادامه خواهد داشت.  در این مرحله هشت تیم برتر گروه های اول و چهارم گروه E و هشت تیم برتر دو گروه دوم و سوم گروه F را تشکیل می دهند. در این مرحله تیم های که در مرحله نخست با یکدیگر بازی داشتند، نتیجه همان بازی برایشان محسوب می شود، بنابراین تیم های صعود کننده در این مرحله تنها ۴ بازی خواهند داشت.

*در پایان مرحله دوم از هر گروه سه تیم برتر به مرحله سوم صعود می کنند تا ۶ تیم برتر این رقابت را مشخص کنند. این شش تیم نیز مسابقات خود را در دو گروه G و H پیگیری می کنند. تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و تیم های سوم دو گروه نیز برای مقام های پنجم و ششم جهان با یکدیگر در مرحله نیمه نهایی مسابقه می دهند.

تیم های اول و دوم گروه های G و H در مرحله نیمه نهایی به صورت ضربدری با یکدیگر مسابقه می دهند تا تیم های پیروز این مرحله به دیدار نهایی و تیم های بازنده به دیدار رده بندی صعود کنند.

مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۱۴ روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه برگزار خواهد شد تا تیم های اول تا چهارم این رقابت ها مشخص شوند. رده بندی تیم های هفتم تا بیست و چهارم جهان نیز بر اساس عملکرد تیم های در مراحلی قبلی مشخص و در پایان مسابقات اعلام می شود.

تیم ملی والیبال ایران در گروه چهارم این رقابت ها با تیم های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک همگروه است. گروه ایران از این نظر سخت ترین گروه محسوب می شود که قهرمان (آمریکا) و تیم سوم (ایتالیا) لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ در این گروه قرار دارند. همچنین بهترین تیم دسته دو لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۴ (فرانسه) که عنوان نایب قهرمان این دسته را نیز در اختیار دارد، در گروه ایران قرار دارد.

گروه‌بندی دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان به قرار زیر است:

گروه اول: لهستان (میزبان)، آرژانتین، صربستان، استرالیا، کامرون و ونزوئلا

گروه دوم: برزیل(قهرمان دوره قبل)، کوبا، آلمان، تونس، کره جنوبی و فنلاند

گروه سوم: روسیه، بلغارستان، کانادا، مصر، چین و مکزیک

گروه چهارم: ایتالیا، آمریکا، ایران، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک

برنامه کامل رقابت‌های ایران در دور مقدماتی به وقت تهران به قرار زیر است:

یکشنبه ۹ شهریورماه:
ساعت ۱۵:۳۰: ایران – ایتالیا

سه شنبه ۱۱ شهریورماه:
ساعت ۱۵:۳۰: آمریکا – ایران

پنج شنبه ۱۳ شهریورماه:
ساعت ۱۹: ایران – فرانسه

شنبه ۱۵ شهریورماه:
ساعت ۱۹: بلژیک – ایران

یکشنبه ۱۶ شهریورماه:
ساعت ۱۹: ایران – پورتوریکو

 

**** این جداول و نتایج پس از هر بازی به روز رسانی می شود ****

آخرین بروز رسانی : ۱۶ شهریور ۹۳

گروه‌بندی، نتایج و جدول رده‌بندی تیم ها به صورت زیر است: (برنامه بازی ها به وقت تهران است)

گروه اول:
لهستان (میزبان)، آرژانتین، صربستان، استرالیا، کامرون و ونزوئلا
برنامه مسابقات گروه اول

 

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۱ لهستان – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۰۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲ ونزوئلا – آرژانتین ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳ کامرون – استرالیا ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۱۲ آرژانتین – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۱۳ ونزوئلا – کامرون ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۱۴ استرالیا – لهستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲۴ کامرون – آرژانتین ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲۵ استرالیا – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲۶ ونزوئلا – لهستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳۶ آرژانتین – استرالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳۷ صربستان – ونزوئلا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳۸ لهستان – کامرون ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۴۸ ونزوئلا – استرالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۴۹ آرژانتین – لهستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۵۰ کامرون – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال

نتایج گروه اول

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۰۸ لهستان-صربستان ۳ – ۰ ۱۹-۲۵ ۱۸-۲۵ ۱۸-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۵
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ونزوئلا – آرژانتین ۰ – ۳ ۲۳-۲۵ ۱۷-۲۵ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۵۹ – ۷۵
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ کامرون – استرالیا ۰ – ۳ ۲۲-۲۵ ۱۵-۲۵ ۱۸-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۵۵ – ۷۵
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ آرژانتینصربستان ۱ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۰-۲۵ ۲۵-۲۱ ۲۵-۲۱ ۰-۰ ۸۴- ۹۵
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ونزوئلا – کامرون ۳ – ۱ ۲۲-۲۵ ۲۱-۲۵ ۳۳-۳۱ ۱۴-۲۵ ۰-۰ ۹۰-۱۰۶
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ استرالیا – لهستان ۰ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۹ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۰-۰ ۵۸ – ۷۵
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ کامرون – آرژانتین ۰ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۸ ۲۵-۲۳ ۰-۰ ۰-۰ ۵۸ – ۷۵
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ صربستاناسترالیا ۳ – ۱ ۲۳-۲۵ ۲۲-۲۵ ۲۵-۲۲ ۱۷-۲۵ ۰-۰ ۸۷-۹۷
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ لهستان – ونزوئلا ۳ – ۰ ۲۰-۲۵ ۱۳-۲۵ ۱۴-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۴۷
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ استرالیا- آرژانتین ۰ – ۳ ۲۵-۱۸ ۲۵-۱۹ ۲۵-۱۸ ۰-۰ ۰-۰ ۵۶ – ۷۵
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ونزوئلا-صربستان ۰ – ۳ ۲۵-۲۰ ۲۵-۱۷ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۰-۰ ۶۰ – ۷۵
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ کامرون – لهستان ۱ – ۳ ۲۵-۲۷ ۲۵-۲۳ ۲۵-۱۶ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۱۰۰-۸۸

جدول رده‌بندی گروه A

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ لهستان ۱۲ ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲ ۱ ۱۲ ۳۲۵ ۲۴۸ ۱/۳۱۰
۲ آرژانتین ۹ ۴ ۳ ۱ ۳ ۱ ۱۰ ۳ ۳/۳۳۳ ۳۰۹ ۲۶۷ ۱/۱۵۷
۳ صربستان ۹ ۴ ۳ ۱ ۱ ۲ ۱ ۹ ۵ ۱/۸۰۰ ۳۲۲ ۳۰۵ ۱/۰۵۵
۴ استرالیا ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۱ ۲ ۴ ۹ ۰/۴۴۴ ۲۷۵ ۳۰۲ ۰/۹۱۰
۵ ونزوئلا ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۳ ۳ ۱۰ ۰/۳۰۰ ۲۷۱ ۳۱۵ ۰/۸۶۰
۶ کامرون ۰ ۴ ۴ ۲ ۲ ۲ ۱۲ ۰/۱۶۷ ۲۹۱ ۳۵۶ ۰/۸۱۷

 

گروه دوم: برزیل، کوبا، آلمان، تونس، کره‌جنوبی و فنلاند

برنامه مسابقات گروه دوم

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۶ برزیل – آلمان ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۷ فنلاند – کوبا ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۸ کره جنوبی – تونس ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۱۸ کوبا – آلمان ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۱۹ فنلاند – کره جنوبی ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو اسپودک آرنا
۲۰ تونس – برزیل ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۰ کره جنوبی – کوبا ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۱ آلمان – تونس ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۲ برزیل – فنلاند ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۹ کوبا – تونس ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۴۰ فنلاند – آلمان ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۴۱ کره جنوبی – برزیل ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۵۱ تونس – فنلاند ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۵۲ آلمان – کره جنوبی ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۵۳ برزیل – کوبا ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا

نتایج گروه دوم

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ برزیل – آلمان ۳ – ۰ ۲۱-۲۵ ۱۹-۲۵ ۱۷-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۷
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ فنلاند – کوبا ۳ – ۲ ۲۵-۱۸ ۲۵-۲۱ ۲۵-۲۷ ۲۳-۲۵ ۱۲-۱۵ ۵۵ – ۷۵
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ کره‌جنوبی-تونس ۳ – ۱ ۲۶-۲۴ ۲۴-۲۶ ۲۱-۲۵ ۱۸-۲۵ ۰-۰ ۸۹-۱۰۰
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ آلمان – کوبا ۳ – ۰ ۱۶-۲۵ ۲۱-۲۵ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۶
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ فنلاند-کره‌جنوبی ۳ – ۰ ۲۲-۲۵ ۲۴-۲۶ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۶ – ۶۵
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ تونس – برزیل ۰ – ۳ ۲۵-۱۸ ۲۵-۱۰ ۲۵-۱۷ ۰-۰ ۰-۰ ۴۵ – ۷۵
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ کره‌جنوبی-کوبا ۱ – ۳ ۲۵-۲۱ ۲۳-۲۵ ۲۵-۱۴ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۸۲ – ۹۸
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ آلمان – تونس ۳ – ۱ ۱۳-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۵-۲۱ ۱۲-۲۵ ۰-۰ ۹۶ – ۶۹
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ فنلاند – برزیل ۰ – ۳ ۲۷-۲۵ ۲۵-۲۱ ۲۶-۲۴ ۰-۰ ۰-۰ ۷۰ – ۷۸
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ تونس – کوبا ۲ – ۳ ۱۶-۲۵ ۲۵-۲۰ ۲۵-۲۳ ۲۰-۲۵ ۱۵-۱۳ ۱۰۱-۱۰۶
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ آلمان – فنلاند ۳ – ۱ ۲۰-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۴-۲۶ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۹۴ – ۸۸
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ برزیل-کره‌جنوبی ۳ – ۲ ۲۵-۲۱ ۱۳-۲۵ ۲۱-۲۵ ۲۵-۱۷ ۱۳-۱۵ ۱۰۳- ۹۷

جدول رده‌بندی گروه B

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ برزیل ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲ ۲ ۶/۰۰۰ ۳۳۱ ۲۶۹ ۱/۲۳۰
۲ آلمان ۹ ۴ ۳ ۱ ۱ ۲ ۱ ۹ ۵ ۱/۸۰۰ ۳۲۳ ۲۸۸ ۱/۱۲۲
۳ کوبا ۶ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۸ ۹ ۰/۸۸۹ ۳۶۵ ۳۶۹ ۰/۹۸۹
۴ فنلاند ۵ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۷ ۸ ۰/۸۷۵ ۳۴۰ ۳۴۴ ۰/۹۸۸
۵ کره جنوبی ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۱ ۱ ۱ ۶ ۱۰ ۰/۶۰۰ ۳۴۰ ۳۶۶ ۰/۹۲۸
۶ تونس ۱ ۴ ۴ ۱ ۲ ۱ ۴ ۱۲ ۰/۳۳۳ ۳۰۹ ۳۷۲ ۰/۸۳۱

 

گروه سوم: روسیه، بلغارستان، کانادا، مصر، چین و مکزیک

برنامه مسابقات گروه سوم

 

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۹ روسیه – کانادا ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۱۰ مکزیک – بلغارستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۱۱ چین – مصر ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۲۱ بلغارستان – کانادا ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۲۲ مکزیک – چین ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۲۳ مصر – روسیه ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۳۳ چین – بلغارستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک  ارگو آرنا
۳۴ کانادا – مصر ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۳۵ روسیه – مکزیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۴۲ بلغارستان – مصر ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۴۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۴۳ مکزیک – کانادا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۴۴ چین – روسیه ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۵۴ مصر – مکزیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۵۵ کانادا – چین ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۵۶ روسیه – بلغارستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا

نتایج گروه سوم

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ روسیه – کانادا ۳ – ۰ ۲۱-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۱-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۶۱
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ مکزیکبلغارستان ۰ – ۳ ۲۵-۱۶ ۲۵-۱۷ ۲۵-۲۱ ۰-۰ ۰-۰ ۵۴ – ۷۵
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ چین – مصر ۳ – ۱ ۲۰-۲۵ ۲۰-۲۵ ۲۵-۲۳ ۳۱-۳۳ ۰-۰ ۹۸-۱۰۶
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ بلغارستان-کانادا ۲ – ۳ ۱۷-۲۵ ۲۵-۱۷ ۲۰-۲۵ ۲۶-۲۴ ۱۵-۸ ۱۰۳-۸۹
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ مکزیک – چین ۱ – ۳ ۲۰-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۵-۲۰ ۲۵-۲۰ ۰-۰ ۹۵-۸۴
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ روسیه – مصر ۳ – ۰ ۲۲-۲۵ ۱۵-۲۵ ۱۵-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۲
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ چین –بلغارستان ۰ – ۳ ۲۵-۲۳ ۲۵-۲۳ ۲۵-۱۹ ۰-۰ ۰-۰ ۶۵ – ۷۵
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ کانادا – مصر ۳ – ۰ ۱۴-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۲-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۵
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ مکزیک – روسیه ۱ – ۳ ۲۱-۲۵ ۲۵-۲۰ ۲۵-۱۴ ۲۵-۱۷ ۰-۰ ۷۶ – ۹۶
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ بلغارستان– مصر ۳ – ۲ ۲۲-۲۵ ۲۴-۲۶ ۲۵-۲۳ ۲۵-۲۰ ۱۱-۱۵ ۱۰۷-۱۰۹
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ مکزیک – کانادا ۰ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۸ ۲۵-۱۹ ۰-۰ ۰-۰ ۵۴ – ۷۵
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ روسیه – چین ۳ – ۰ ۲۲-۲۵ ۱۱-۲۵ ۲۱-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۴

جدول رده‌بندی گروه C

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ روسیه ۱۲ ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲ ۱ ۱۲.۰۰۰ ۳۲۱ ۲۴۳ ۱/۳۲۰
۲ بلغارستان ۹ ۴ ۳ ۱ ۲ ۱ ۱ ۱۱ ۵ ۲/۲۰۰ ۳۵۸ ۳۲۹ ۱/۰۸۸
۳ کانادا ۸ ۴ ۳ ۱ ۲ ۱ ۱ ۹ ۵ ۱/۸۰۰ ۳۱۴ ۲۸۳ ۱/۱۱۰
۴ چین ۶ ۴ ۲ ۲ ۲ ۲ ۶ ۸ ۰/۷۵۰ ۳۲۰ ۳۳۰ ۰/۹۶۹
۵ مصر ۱ ۴ ۴ ۱ ۱ ۲ ۳ ۱۲ ۰/۲۵۰ ۳۱۰ ۳۶۵ ۰/۸۴۹
۶ مکزیک ۰ ۴ ۴ ۲ ۲ ۲ ۱۲ ۰/۱۶۷ ۲۶۸ ۳۴۱ ۰/۷۸۶

 

گروه چهارم: ایتالیا، آمریکا، ایران، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک

برنامه مسابقات گروه چهارم

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۳ ایتالیا – ایران ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴ بلژیک – امریکا ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵ پرتریکو – فرانسه ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۱۵ امریکا – ایران ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۱۶ بلژیک – پرتریکو ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۱۷ فرانسه – ایتالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۲۷ پرتریکو – امریکا ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۲۸ ایران – فرانسه ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۲۹ ایتالیا – بلژیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴۵ امریکا – فرانسه ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴۶ بلژیک – ایران ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴۷ پرتریکو – ایتالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵۷ فرانسه – بلژیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵۸ ایران – پرتریکو ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵۹ ایتالیا – امریکا ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا

نتایج گروه چهارم

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ایران – ایتالیا ۳ – ۱ ۱۶-۲۵ ۲۵-۲۳ ۲۱-۲۵ ۲۲-۲۵ ۰-۰ ۹۸ – ۸۴
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹   بلژیک – آمریکا ۲ – ۳ ۲۵-۲۱ ۱۷-۲۵ ۲۵-۱۶ ۲۱-۲۵ ۱۵-۱۱ ۱۰۳-۹۸
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ فرانسه-پرتوریکو ۳ – ۰ ۲۳-۲۵ ۲۲-۲۵ ۲۴-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۶۹-۷۵
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ایران – آمریکا ۳ – ۲ ۲۳-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۵-۱۸ ۱۵-۱۷ ۹۷-۱۰۴
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ بلژیک -پورتوریکو ۳ – ۰ ۱۹-۲۵ ۱۷-۲۵ ۲۰-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۵۶-۷۵
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ فرانسه – ایتالیا ۲ – ۳ ۲۰-۲۵ ۲۰-۲۵ ۲۵-۲۳ ۲۵-۱۳ ۱۵-۱۲ ۱۰۵-۹۸
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ پورتوریکو- آمریکا ۰ – ۳ ۲۵-۱۵ ۲۵-۸ ۲۵-۲۰ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵-۴۸
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ایران – فرانسه ۱ – ۳ ۲۵-۱۸ ۱۴-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۹-۲۷ ۰-۰ ۹۳-۸۹
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ایتالیا – بلژیک ۳ – ۱ ۲۸-۲۶ ۱۵-۲۵ ۱۶-۲۵ ۲۶-۲۸ ۰-۰ ۸۵-۱۰۴
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ آمریکا – فرانسه ۱ – ۳ ۱۹-۲۵ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۵ ۲۵-۲۱ ۰-۰ ۹۴-۷۸
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ایران – بلژیک ۳ – ۱ ۲۳-۲۵ ۱۵-۲۵ ۲۵-۲۱ ۲۰-۲۵ ۰-۰ ۸۳-۹۶
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ پورتوریکو-ایتالیا ۳ – ۱ ۲۵-۱۹ ۱۷-۲۵ ۲۳-۲۵ ۲۲-۲۵ ۰-۰ ۸۷-۹۴

جدول رده‌بندی گروه D

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ فرانسه ۱۰ ۴ ۳ ۱ ۱ ۲ ۱ ۱۱ ۵ ۲/۲۰۰ ۳۶۱ ۳۴۱ ۱/۰۵۸
۲ ایران ۸ ۴ ۳ ۱ ۲ ۱ ۱ ۱۰ ۷ ۱/۴۲۹ ۳۸۷ ۳۶۷ ۱/۰۵۴
۳ آمریکا ۶ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۹ ۸ ۱/۱۲۵ ۳۶۳ ۳۳۹ ۱/۰۷۰
۴ ایتالیا ۵ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۲ ۸ ۹ ۰/۸۸۹ ۳۸۲ ۳۷۵ ۱/۰۱۸
۵ بلژیک ۴ ۴ ۱ ۳ ۱ ۱ ۲ ۷ ۹ ۰/۷۷۸ ۳۴۱ ۳۵۹ ۰/۹۴۹
۶ پورتوریکو ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۳ ۳ ۱۰ ۰/۳۰۰ ۲۶۲ ۳۱۵ ۰/۸۳۱

رده‌بندی کلی پرافتخارترین تیم‌ها در ۱۷ دوره گذشته

رتبه کشور طلا نقره برنز مجموع
۱  روسیه ۶ ۳ ۳ ۱۲
۲  برزیل ۳ ۱ ۰ ۴
 ایتالیا ۳ ۱ ۰ ۴
۴  جمهوری چک ۲ ۴ ۰ ۶
۵  لهستان ۱ ۱ ۰ ۲
۶  آمریکا ۱ ۰ ۱ ۲
۷  آلمان ۱ ۰ ۰ ۱
۸  کوبا ۰ ۲ ۲ ۴
 رومانی ۰ ۲ ۲ ۴
۱۰  بلغارستان ۰ ۱ ۴ ۵
۱۱  صربستان ۰ ۱ ۱ ۲
۱۲  هلند ۰ ۱ ۰ ۱
۱۳  ژاپن ۰ ۰ ۲ ۲
۱۴  آرژانتین ۰ ۰ ۱ ۱
 فرانسه ۰ ۰ ۱ ۱

برچسب ها: نتایج کامل والیبال قهرمانی جهان ، والیبال ، ایران ، کواچ ، تیم ملی ، FIVB ، مشرق

بلندقامتان ایران در گروه مرگ؛

برنامه و نتایج‌ کامل‌ والیبال قهرمانی مردان جهان در سال ۲۰۱۴ +جدول رده‌بندی

ایران درحالی پنجمین حضور خود در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان را تجربه می کند که در ۴ دوره قبلی این مسابقات در مجموع ۴ پیروزی کسب کرده است.

گروه ورزشی مشرق – هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریورماه آغاز شده و به مدت ۲۳ روز در هفت شهر لهستان پیگیری خواهد شد. ۲۴ تیم حاضر در این مسابقات در دور مقدماتی به مدت ۹ روز و در چهار گروه ۶ تیمی با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در پایان از هر گروه چهار تیم برتر به مرحله دوم صعود می کنند.

 
*رقابت های مرحله دوم از چهارشنبه ۱۹ شهریور در دو گروه E و F پیگیری خواهد شد که به مدت ۶ روز ادامه خواهد داشت.  در این مرحله هشت تیم برتر گروه های اول و چهارم گروه E و هشت تیم برتر دو گروه دوم و سوم گروه F را تشکیل می دهند. در این مرحله تیم های که در مرحله نخست با یکدیگر بازی داشتند، نتیجه همان بازی برایشان محسوب می شود، بنابراین تیم های صعود کننده در این مرحله تنها ۴ بازی خواهند داشت.

*در پایان مرحله دوم از هر گروه سه تیم برتر به مرحله سوم صعود می کنند تا ۶ تیم برتر این رقابت را مشخص کنند. این شش تیم نیز مسابقات خود را در دو گروه G و H پیگیری می کنند. تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و تیم های سوم دو گروه نیز برای مقام های پنجم و ششم جهان با یکدیگر در مرحله نیمه نهایی مسابقه می دهند.

تیم های اول و دوم گروه های G و H در مرحله نیمه نهایی به صورت ضربدری با یکدیگر مسابقه می دهند تا تیم های پیروز این مرحله به دیدار نهایی و تیم های بازنده به دیدار رده بندی صعود کنند.

مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۱۴ روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه برگزار خواهد شد تا تیم های اول تا چهارم این رقابت ها مشخص شوند. رده بندی تیم های هفتم تا بیست و چهارم جهان نیز بر اساس عملکرد تیم های در مراحلی قبلی مشخص و در پایان مسابقات اعلام می شود.

تیم ملی والیبال ایران در گروه چهارم این رقابت ها با تیم های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک همگروه است. گروه ایران از این نظر سخت ترین گروه محسوب می شود که قهرمان (آمریکا) و تیم سوم (ایتالیا) لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ در این گروه قرار دارند. همچنین بهترین تیم دسته دو لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۴ (فرانسه) که عنوان نایب قهرمان این دسته را نیز در اختیار دارد، در گروه ایران قرار دارد.

گروه‌بندی دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان به قرار زیر است:

گروه اول: لهستان (میزبان)، آرژانتین، صربستان، استرالیا، کامرون و ونزوئلا

گروه دوم: برزیل(قهرمان دوره قبل)، کوبا، آلمان، تونس، کره جنوبی و فنلاند

گروه سوم: روسیه، بلغارستان، کانادا، مصر، چین و مکزیک

گروه چهارم: ایتالیا، آمریکا، ایران، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک

برنامه کامل رقابت‌های ایران در دور مقدماتی به وقت تهران به قرار زیر است:

یکشنبه ۹ شهریورماه:
ساعت ۱۵:۳۰: ایران – ایتالیا

سه شنبه ۱۱ شهریورماه:
ساعت ۱۵:۳۰: آمریکا – ایران

پنج شنبه ۱۳ شهریورماه:
ساعت ۱۹: ایران – فرانسه

شنبه ۱۵ شهریورماه:
ساعت ۱۹: بلژیک – ایران

یکشنبه ۱۶ شهریورماه:
ساعت ۱۹: ایران – پورتوریکو

 

**** این جداول و نتایج پس از هر بازی به روز رسانی می شود ****

آخرین بروز رسانی : ۱۶ شهریور ۹۳

گروه‌بندی، نتایج و جدول رده‌بندی تیم ها به صورت زیر است: (برنامه بازی ها به وقت تهران است)

گروه اول:
لهستان (میزبان)، آرژانتین، صربستان، استرالیا، کامرون و ونزوئلا
برنامه مسابقات گروه اول

 

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۱ لهستان – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۰۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲ ونزوئلا – آرژانتین ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳ کامرون – استرالیا ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۱۲ آرژانتین – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۱۳ ونزوئلا – کامرون ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۱۴ استرالیا – لهستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲۴ کامرون – آرژانتین ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲۵ استرالیا – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۲۶ ونزوئلا – لهستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳۶ آرژانتین – استرالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳۷ صربستان – ونزوئلا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۳۸ لهستان – کامرون ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۴۸ ونزوئلا – استرالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۴۹ آرژانتین – لهستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال
۵۰ کامرون – صربستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ وروتسلاو سنترنیال

نتایج گروه اول

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۰۸ لهستان-صربستان ۳ – ۰ ۱۹-۲۵ ۱۸-۲۵ ۱۸-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۵
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ونزوئلا – آرژانتین ۰ – ۳ ۲۳-۲۵ ۱۷-۲۵ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۵۹ – ۷۵
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ کامرون – استرالیا ۰ – ۳ ۲۲-۲۵ ۱۵-۲۵ ۱۸-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۵۵ – ۷۵
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ آرژانتینصربستان ۱ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۰-۲۵ ۲۵-۲۱ ۲۵-۲۱ ۰-۰ ۸۴- ۹۵
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ونزوئلا – کامرون ۳ – ۱ ۲۲-۲۵ ۲۱-۲۵ ۳۳-۳۱ ۱۴-۲۵ ۰-۰ ۹۰-۱۰۶
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ استرالیا – لهستان ۰ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۹ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۰-۰ ۵۸ – ۷۵
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ کامرون – آرژانتین ۰ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۸ ۲۵-۲۳ ۰-۰ ۰-۰ ۵۸ – ۷۵
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ صربستاناسترالیا ۳ – ۱ ۲۳-۲۵ ۲۲-۲۵ ۲۵-۲۲ ۱۷-۲۵ ۰-۰ ۸۷-۹۷
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ لهستان – ونزوئلا ۳ – ۰ ۲۰-۲۵ ۱۳-۲۵ ۱۴-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۴۷
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ استرالیا- آرژانتین ۰ – ۳ ۲۵-۱۸ ۲۵-۱۹ ۲۵-۱۸ ۰-۰ ۰-۰ ۵۶ – ۷۵
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ونزوئلا-صربستان ۰ – ۳ ۲۵-۲۰ ۲۵-۱۷ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۰-۰ ۶۰ – ۷۵
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ کامرون – لهستان ۱ – ۳ ۲۵-۲۷ ۲۵-۲۳ ۲۵-۱۶ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۱۰۰-۸۸

جدول رده‌بندی گروه A

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ لهستان ۱۲ ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲ ۱ ۱۲ ۳۲۵ ۲۴۸ ۱/۳۱۰
۲ آرژانتین ۹ ۴ ۳ ۱ ۳ ۱ ۱۰ ۳ ۳/۳۳۳ ۳۰۹ ۲۶۷ ۱/۱۵۷
۳ صربستان ۹ ۴ ۳ ۱ ۱ ۲ ۱ ۹ ۵ ۱/۸۰۰ ۳۲۲ ۳۰۵ ۱/۰۵۵
۴ استرالیا ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۱ ۲ ۴ ۹ ۰/۴۴۴ ۲۷۵ ۳۰۲ ۰/۹۱۰
۵ ونزوئلا ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۳ ۳ ۱۰ ۰/۳۰۰ ۲۷۱ ۳۱۵ ۰/۸۶۰
۶ کامرون ۰ ۴ ۴ ۲ ۲ ۲ ۱۲ ۰/۱۶۷ ۲۹۱ ۳۵۶ ۰/۸۱۷

 

گروه دوم: برزیل، کوبا، آلمان، تونس، کره‌جنوبی و فنلاند

برنامه مسابقات گروه دوم

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۶ برزیل – آلمان ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۷ فنلاند – کوبا ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۸ کره جنوبی – تونس ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۱۸ کوبا – آلمان ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۱۹ فنلاند – کره جنوبی ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۷:۰۰ ب.ظ وروتسلاو اسپودک آرنا
۲۰ تونس – برزیل ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۰ کره جنوبی – کوبا ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۱ آلمان – تونس ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۲ برزیل – فنلاند ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۳۹ کوبا – تونس ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۴۰ فنلاند – آلمان ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۴۱ کره جنوبی – برزیل ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۵۱ تونس – فنلاند ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۵۲ آلمان – کره جنوبی ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا
۵۳ برزیل – کوبا ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ کاتوویتس اسپودک آرنا

نتایج گروه دوم

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ برزیل – آلمان ۳ – ۰ ۲۱-۲۵ ۱۹-۲۵ ۱۷-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۷
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ فنلاند – کوبا ۳ – ۲ ۲۵-۱۸ ۲۵-۲۱ ۲۵-۲۷ ۲۳-۲۵ ۱۲-۱۵ ۵۵ – ۷۵
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ کره‌جنوبی-تونس ۳ – ۱ ۲۶-۲۴ ۲۴-۲۶ ۲۱-۲۵ ۱۸-۲۵ ۰-۰ ۸۹-۱۰۰
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ آلمان – کوبا ۳ – ۰ ۱۶-۲۵ ۲۱-۲۵ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۶
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ فنلاند-کره‌جنوبی ۳ – ۰ ۲۲-۲۵ ۲۴-۲۶ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۶ – ۶۵
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ تونس – برزیل ۰ – ۳ ۲۵-۱۸ ۲۵-۱۰ ۲۵-۱۷ ۰-۰ ۰-۰ ۴۵ – ۷۵
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ کره‌جنوبی-کوبا ۱ – ۳ ۲۵-۲۱ ۲۳-۲۵ ۲۵-۱۴ ۲۵-۲۲ ۰-۰ ۸۲ – ۹۸
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ آلمان – تونس ۳ – ۱ ۱۳-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۵-۲۱ ۱۲-۲۵ ۰-۰ ۹۶ – ۶۹
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ فنلاند – برزیل ۰ – ۳ ۲۷-۲۵ ۲۵-۲۱ ۲۶-۲۴ ۰-۰ ۰-۰ ۷۰ – ۷۸
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ تونس – کوبا ۲ – ۳ ۱۶-۲۵ ۲۵-۲۰ ۲۵-۲۳ ۲۰-۲۵ ۱۵-۱۳ ۱۰۱-۱۰۶
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ آلمان – فنلاند ۳ – ۱ ۲۰-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۴-۲۶ ۱۹-۲۵ ۰-۰ ۹۴ – ۸۸
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ برزیل-کره‌جنوبی ۳ – ۲ ۲۵-۲۱ ۱۳-۲۵ ۲۱-۲۵ ۲۵-۱۷ ۱۳-۱۵ ۱۰۳- ۹۷

جدول رده‌بندی گروه B

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ برزیل ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲ ۲ ۶/۰۰۰ ۳۳۱ ۲۶۹ ۱/۲۳۰
۲ آلمان ۹ ۴ ۳ ۱ ۱ ۲ ۱ ۹ ۵ ۱/۸۰۰ ۳۲۳ ۲۸۸ ۱/۱۲۲
۳ کوبا ۶ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۸ ۹ ۰/۸۸۹ ۳۶۵ ۳۶۹ ۰/۹۸۹
۴ فنلاند ۵ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۷ ۸ ۰/۸۷۵ ۳۴۰ ۳۴۴ ۰/۹۸۸
۵ کره جنوبی ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۱ ۱ ۱ ۶ ۱۰ ۰/۶۰۰ ۳۴۰ ۳۶۶ ۰/۹۲۸
۶ تونس ۱ ۴ ۴ ۱ ۲ ۱ ۴ ۱۲ ۰/۳۳۳ ۳۰۹ ۳۷۲ ۰/۸۳۱

 

گروه سوم: روسیه، بلغارستان، کانادا، مصر، چین و مکزیک

برنامه مسابقات گروه سوم

 

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۹ روسیه – کانادا ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۱۰ مکزیک – بلغارستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۱۱ چین – مصر ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۲۱ بلغارستان – کانادا ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۲۲ مکزیک – چین ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۲۳ مصر – روسیه ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۳۳ چین – بلغارستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک  ارگو آرنا
۳۴ کانادا – مصر ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۳۵ روسیه – مکزیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۴۲ بلغارستان – مصر ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۴۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۴۳ مکزیک – کانادا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۴۴ چین – روسیه ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۵۴ مصر – مکزیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۵۵ کانادا – چین ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا
۵۶ روسیه – بلغارستان ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ گدانسک ارگو آرنا

نتایج گروه سوم

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ روسیه – کانادا ۳ – ۰ ۲۱-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۱-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۶۱
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ مکزیکبلغارستان ۰ – ۳ ۲۵-۱۶ ۲۵-۱۷ ۲۵-۲۱ ۰-۰ ۰-۰ ۵۴ – ۷۵
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ چین – مصر ۳ – ۱ ۲۰-۲۵ ۲۰-۲۵ ۲۵-۲۳ ۳۱-۳۳ ۰-۰ ۹۸-۱۰۶
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ بلغارستان-کانادا ۲ – ۳ ۱۷-۲۵ ۲۵-۱۷ ۲۰-۲۵ ۲۶-۲۴ ۱۵-۸ ۱۰۳-۸۹
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ مکزیک – چین ۱ – ۳ ۲۰-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۵-۲۰ ۲۵-۲۰ ۰-۰ ۹۵-۸۴
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ روسیه – مصر ۳ – ۰ ۲۲-۲۵ ۱۵-۲۵ ۱۵-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۲
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ چین –بلغارستان ۰ – ۳ ۲۵-۲۳ ۲۵-۲۳ ۲۵-۱۹ ۰-۰ ۰-۰ ۶۵ – ۷۵
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ کانادا – مصر ۳ – ۰ ۱۴-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۲-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۵
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۴ مکزیک – روسیه ۱ – ۳ ۲۱-۲۵ ۲۵-۲۰ ۲۵-۱۴ ۲۵-۱۷ ۰-۰ ۷۶ – ۹۶
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ بلغارستان– مصر ۳ – ۲ ۲۲-۲۵ ۲۴-۲۶ ۲۵-۲۳ ۲۵-۲۰ ۱۱-۱۵ ۱۰۷-۱۰۹
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ مکزیک – کانادا ۰ – ۳ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۸ ۲۵-۱۹ ۰-۰ ۰-۰ ۵۴ – ۷۵
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ روسیه – چین ۳ – ۰ ۲۲-۲۵ ۱۱-۲۵ ۲۱-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵ – ۵۴

جدول رده‌بندی گروه C

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ روسیه ۱۲ ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲ ۱ ۱۲.۰۰۰ ۳۲۱ ۲۴۳ ۱/۳۲۰
۲ بلغارستان ۹ ۴ ۳ ۱ ۲ ۱ ۱ ۱۱ ۵ ۲/۲۰۰ ۳۵۸ ۳۲۹ ۱/۰۸۸
۳ کانادا ۸ ۴ ۳ ۱ ۲ ۱ ۱ ۹ ۵ ۱/۸۰۰ ۳۱۴ ۲۸۳ ۱/۱۱۰
۴ چین ۶ ۴ ۲ ۲ ۲ ۲ ۶ ۸ ۰/۷۵۰ ۳۲۰ ۳۳۰ ۰/۹۶۹
۵ مصر ۱ ۴ ۴ ۱ ۱ ۲ ۳ ۱۲ ۰/۲۵۰ ۳۱۰ ۳۶۵ ۰/۸۴۹
۶ مکزیک ۰ ۴ ۴ ۲ ۲ ۲ ۱۲ ۰/۱۶۷ ۲۶۸ ۳۴۱ ۰/۷۸۶

 

گروه چهارم: ایتالیا، آمریکا، ایران، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک

برنامه مسابقات گروه چهارم

شماره تیم ها تاریخ ساعت شهر سالن
۳ ایتالیا – ایران ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴ بلژیک – امریکا ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵ پرتریکو – فرانسه ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۱۵ امریکا – ایران ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۱۶ بلژیک – پرتریکو ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۱۷ فرانسه – ایتالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۲۷ پرتریکو – امریکا ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۲۸ ایران – فرانسه ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۲۹ ایتالیا – بلژیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴۵ امریکا – فرانسه ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴۶ بلژیک – ایران ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۴۷ پرتریکو – ایتالیا ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵۷ فرانسه – بلژیک ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۳:۳۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵۸ ایران – پرتریکو ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۷:۰۰ ب.ظ کراکف کراکف آرنا
۵۹ ایتالیا – امریکا ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ کراکف کراکف آرنا

نتایج گروه چهارم

شماره تاریخ تیم ها نتیجه مجموع نتایج مجموع پوئن
۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ایران – ایتالیا ۳ – ۱ ۱۶-۲۵ ۲۵-۲۳ ۲۱-۲۵ ۲۲-۲۵ ۰-۰ ۹۸ – ۸۴
۲ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹   بلژیک – آمریکا ۲ – ۳ ۲۵-۲۱ ۱۷-۲۵ ۲۵-۱۶ ۲۱-۲۵ ۱۵-۱۱ ۱۰۳-۹۸
۳ ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ فرانسه-پرتوریکو ۳ – ۰ ۲۳-۲۵ ۲۲-۲۵ ۲۴-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۶۹-۷۵
۴ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ایران – آمریکا ۳ – ۲ ۲۳-۲۵ ۱۹-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۵-۱۸ ۱۵-۱۷ ۹۷-۱۰۴
۵ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ بلژیک -پورتوریکو ۳ – ۰ ۱۹-۲۵ ۱۷-۲۵ ۲۰-۲۵ ۰-۰ ۰-۰ ۵۶-۷۵
۶ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ فرانسه – ایتالیا ۲ – ۳ ۲۰-۲۵ ۲۰-۲۵ ۲۵-۲۳ ۲۵-۱۳ ۱۵-۱۲ ۱۰۵-۹۸
۷ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ پورتوریکو- آمریکا ۰ – ۳ ۲۵-۱۵ ۲۵-۸ ۲۵-۲۰ ۰-۰ ۰-۰ ۷۵-۴۸
۸ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ایران – فرانسه ۱ – ۳ ۲۵-۱۸ ۱۴-۲۵ ۲۵-۱۹ ۲۹-۲۷ ۰-۰ ۹۳-۸۹
۹ ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ ایتالیا – بلژیک ۳ – ۱ ۲۸-۲۶ ۱۵-۲۵ ۱۶-۲۵ ۲۶-۲۸ ۰-۰ ۸۵-۱۰۴
۱۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ آمریکا – فرانسه ۱ – ۳ ۱۹-۲۵ ۲۵-۱۷ ۲۵-۱۵ ۲۵-۲۱ ۰-۰ ۹۴-۷۸
۱۱ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ایران – بلژیک ۳ – ۱ ۲۳-۲۵ ۱۵-۲۵ ۲۵-۲۱ ۲۰-۲۵ ۰-۰ ۸۳-۹۶
۱۲ ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ پورتوریکو-ایتالیا ۳ – ۱ ۲۵-۱۹ ۱۷-۲۵ ۲۳-۲۵ ۲۲-۲۵ ۰-۰ ۸۷-۹۴

جدول رده‌بندی گروه D

تیم امتیاز مسابقات جزئیات نتایج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ فرانسه ۱۰ ۴ ۳ ۱ ۱ ۲ ۱ ۱۱ ۵ ۲/۲۰۰ ۳۶۱ ۳۴۱ ۱/۰۵۸
۲ ایران ۸ ۴ ۳ ۱ ۲ ۱ ۱ ۱۰ ۷ ۱/۴۲۹ ۳۸۷ ۳۶۷ ۱/۰۵۴
۳ آمریکا ۶ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱ ۹ ۸ ۱/۱۲۵ ۳۶۳ ۳۳۹ ۱/۰۷۰
۴ ایتالیا ۵ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۲ ۸ ۹ ۰/۸۸۹ ۳۸۲ ۳۷۵ ۱/۰۱۸
۵ بلژیک ۴ ۴ ۱ ۳ ۱ ۱ ۲ ۷ ۹ ۰/۷۷۸ ۳۴۱ ۳۵۹ ۰/۹۴۹
۶ پورتوریکو ۳ ۴ ۱ ۳ ۱ ۳ ۳ ۱۰ ۰/۳۰۰ ۲۶۲ ۳۱۵ ۰/۸۳۱

رده‌بندی کلی پرافتخارترین تیم‌ها در ۱۷ دوره گذشته

رتبه کشور طلا نقره برنز مجموع
۱  روسیه ۶ ۳ ۳ ۱۲
۲  برزیل ۳ ۱ ۰ ۴
 ایتالیا ۳ ۱ ۰ ۴
۴  جمهوری چک ۲ ۴ ۰ ۶
۵  لهستان ۱ ۱ ۰ ۲
۶  آمریکا ۱ ۰ ۱ ۲
۷  آلمان ۱ ۰ ۰ ۱
۸  کوبا ۰ ۲ ۲ ۴
 رومانی ۰ ۲ ۲ ۴
۱۰  بلغارستان ۰ ۱ ۴ ۵
۱۱  صربستان ۰ ۱ ۱ ۲
۱۲  هلند ۰ ۱ ۰ ۱
۱۳  ژاپن ۰ ۰ ۲ ۲
۱۴  آرژانتین ۰ ۰ ۱ ۱
 فرانسه ۰ ۰ ۱ ۱

منبع: مشرق