تاریخ انتشار خبر: ۱ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۶:۳۹
کد مطلب : 123889

برنامه کامل جام حذفی اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی را اعلام کرد.

برنامه کامل جام حذفی اعلام شدبه نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی  یادواره آزادسازی خرمشهر را به شرح زیر اعلام کرد:
گرامیداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و بزرگداشت روز آتش نشانی
پنجشنبه ۸ مهر ۹۵
استقلال اهواز – اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز
شهرداری بوشهر – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان
آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
راه آهن- شهرداری بندرعباس به علت انصراف شهرداری بندرعباس تیم راه اهن صعود کرد/
نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران
زاگرس یاسوج – فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج
ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی
بادران تهران- پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران
غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد
آلومینیوم اراک – شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس
نساجی مازندران – شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.
اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.
شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان و حمایت از کودکان فلسطینی
جمعه ۹ مهرماه  ۹۵
بادران نوین تهران- سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران
نفت مسجد سلیمان- استقلال آبی ب تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان
امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم
شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت ۱۵ ورزشگاه ازادی فومن
سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
مس کرمان – خیبر خرم آباد ساعت ۱۵ ورزشگاه امام علی کرمان
خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز
پدیده مشهد – نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد
شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵
عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.
ملوان نوین بندرانزلی – استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی
قشقایی شیراز – پرسپولیس زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود ورزشگاه حافظیه شیراز
شهدای گروس بیجار- گل گهر سیرجان به علت انصرفا تیم گل گهر سیرجان تیم شهدای گروس به مرحله بعد صعود کرد.
انتهای پیام