تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۶:۲۷:۳۲
کد مطلب : 64609

برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ + ساعت بازی‌ها

برنامه و ساعت بازی‌‌های جام ملت‌های آسیا تا روز فینال مشخص شد.

 بازی‌های جام ملت‌های آسیا با حضور ۱۶ تیم در ۴ گروه از ۱۹ دی لغایت ۱۱ بهمن ۹۳ با میزبانی استرالیا در ۵ شهر سیدنی، نیوکاسل، کانبرا، بریزبن و ملبورن برگزار خواهد شد.

گروه‌بندی این دوره از رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: استرالیا، کره جنوبی، عمان و کویت

گروه B: ازبکستان، عربستان، چین و کره شمالی

گروه C: ایران، امارات، قطر و بحرین

گروه D: ژاپن، اردن، عراق و فلسطین

ایران به عنوان تیم اول از گروه B در مرحله مقدماتی به این دوره از رقابت‌ها صعود کرده است. همچنین تیم‌های امارات و بحرین به عنوان تیم‌های اول از گروه های E و D و همچنین قطر به عنوان تیم دوم از گروه D مرحله مقدماتی هم‌گروهی‌های ایران در مرحله قهرمانی رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۱۵ استرالیا هستند.

برنامه بازی‌های جام ملت‌های استرالیا ۲۰۱۵ به شرح زیر است:

مرحله گروهی

جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳

۱

استرالیا

کویت

۱۲:۰۰

AAMI Park

شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳

۲

کره جنوبی

عمان

۰۸:۳۰

Canberra Stadium

۳

ازبکستان

کره شمالی

۱۰:۳۰

Stadium Australia

۴

عربستان سعودی

چین

۱۲:۳۰

Brisbane Stadium

یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳

۵

امارات

قطر

۱۰:۳۰

Canberra Stadium

۶

ایران

بحرین

۱۲:۳۰

AAMI Park

دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳

۷

ژاپن

فلسطین

۱۰:۳۰

Newcastle Stadium

۸

اردن

عراق

۱۲:۳۰

Brisbane Stadium

سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳

۹

کویت

کره جنوبی

۱۰:۳۰

Canberra Stadium

۱۰

عمان

استرالیا

۱۲:۳۰

Stadium Australia

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳

۱۱

کره شمالی

عربستان سعودی

۱۰:۳۰

AAMI Park

۱۲

چین

ازبکستان

۱۲:۳۰

Brisbane Stadium

پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳

۱۳

بحرین

امارات

۱۰:۳۰

Canberra Stadium

۱۴

قطر

ایران

۱۲:۳۰

Stadium Australia

جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳

۱۵

فلسطین

اردن

۱۰:۳۰

AAMI Park

۱۶

عراق

ژاپن

۱۲:۳۰

Brisbane Stadium

شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳

۱۷

استرالیا

کره جنوبی

۱۲:۳۰

Brisbane Stadium

۱۸

کویت

عمان

۱۲:۳۰

Newcastle Stadium

یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳

۱۹

ازبکستان

عربستان سعودی

۱۲:۳۰

AAMI Park

۲۰

کره شمالی

چین

۱۲:۳۰

Canberra Stadium

دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳

۲۱

ایران

امارات

۱۲:۳۰

Brisbane Stadium

۲۲

بحرین

قطر

۱۲:۳۰

Stadium Australia

سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳

۲۳

ژاپن

اردن

۱۲:۳۰

AAMI Park

۲۴

فلسطین

عراق

۱۲:۳۰

Canberra Stadium

مرحله یک چهارم نهایی:

بازی ۲۵: پنج‌شنبه ۲ بهمن ۹۳ / تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B ساعت ۱۱

بازی ۲۶: پنج‌شنبه ۲ بهمن ۹۳ / تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A ساعت ۱۳

بازی ۲۷: جمعه ۳ بهمن ۹۳ / تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D ساعت ۱۰

بازی ۲۸: جمعه ۳ بهمن ۹۳ / تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C ساعت ۱۳

مرحله نیمه نهایی:

بازی ۲۹: دوشنبه ۶ بهمن ۹۳ / برنده بازی ۲۵- برنده بازی ۲۷ ساعت ۱۲:۳۰

بازی ۳۰: سه‌شنبه ۷ بهمن ۹۳ / برنده بازی ۲۶ – برنده بازی ۲۸ ساعت ۱۲:۳۰

مقام سوم چهارمی:

بازی ۳۱: جمعه ۱۰ بهمن ۹۳ / بازنده بازی ۲۹- بازنده بازی ۳۰ ساعت ۱۲:۳۰

مرحله فینال:

بازی ۳۲: شنبه ۱۱ بهمن ۹۳ / برنده بازی ۲۹- برنده بازی ۳۰ ساعت ۱۲:۳۰