تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۳:۱۵
کد مطلب : 47084

برگزاری اردوهای مختلط در جهاد دانشگاهی خوزستان+ تصاویر

در سایه غفلت یا سهل انگاری مسئولان جهاد دانشگاهی خوزستان اخیراً دانشجویان این دانشگاه اردویی مختلط در مال آقا برگزار کردند و فراخوانی نیز برای برگزاری دومین اردو در فضای مجازی منتشر کرده اند.

 

     
 

 

 به نقل از موج چهارم، روند برگزاری اردوهای مختلط دانشگاهی مدتی است که به آرامی در برخی دانشگاه ها آغاز شده است و در خوزستان نیز گویا با آغاز سال تحصیلی جدید جهاد دانشگاهی اهواز در این مسیر پیشگام شده است!

 

در این راستا اخیراً فردی با راه اندازی گروهی با عنوان “گروه کوه نوردی و گردشگری جهاد اهواز ۱۴″با انتشار فراخوان در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، واتس آپ، وایبر و … اقدام به برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی در جهاد دانشگاهی خوزستان نموده است.

 

 

5

 

اردوی قبلی این گروه در مال آقا برگزار شد و نکته جالب توجه اینکه در غفلت مسئولان دانشگاه و البته بدون نظارت آنها، این فرد اقدام به فراخوان برای برگزاری دومین اردوی مختلط به مدت دو روز و برای منطقه سیسخت داده است.

 

از مسئولان و نهادهای نظارتی این دانشگاه که معمولا انتظار می رود که پیش از آنکه برگزاری این اردوهای مختلط و حواشی پیرامون آن به معضلی برای مسئولان و دانشجویان تبدیل شود با پیگیری موضوع اقدامات لازم را به عمل آورند.

 

 6

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام واقعا متاسفم برای افکارامون.شمایی که این عکس و این خبر پخش کردی به چه اجازه ای با ابرو مردم بازی میکنی؟ این اردو خارج دانشگاه بوده و به کسی ربطی پیدا نمیکنه.اسم خودمون گذاشتیم مسلمون روشنفکر؟؟ کشورهای دیگه دارن پیشرفت میکنن ماهم به دنبال سرک کشیدن تو زندگی مردم