تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۷:۲۹
کد مطلب : 79821
در آئینی صورت گرفت

برگزاری انتخابات هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی آبادان

طی آئینی، جلسه مجمع عمومی موسس و انتخابات هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان آبادان برگزار شد.

 

 

 ظهر امروز طی آئینی در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده نفت شهید تندگویان آبادان، جلسه مجمع عمومی موسس و انتخابات هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان آبادان برگزار شد.

سرپرست اداره جهاد کشاورزی آبادان در این آئین با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری، در خصوص نحوه کسب موافقت برای تشکیل صندوق در شهرستان آبادان اظهار کرد: امروز شاهد آن هستیم که این صندوق با همراهی و کمک تمام مسئولان ذیربط در شهرستان و استان و حمایت صندوق مادر تخصصی کشور در شهرستان آبادان تشکیل می‌شود.

ناجی شهیب‌زاده افزود: پیرو تفاهمنامه‌های منعقد شده در ۲۱ شهریورماه ۹۱ و تشکیل جلسات شهرستانی و استانی توانستیم طرح توجیهی آن را نوشته و پس از انجام ۴۰۰ ساعت کار کارشناسی شده (با نظارت صندوق استان خوزستان) و برگزاری هفت جلسه در دفتر صندوق استان و چهار جلسه در دفتر معاونت برنامه‌ریزی موضوع تشکیل این صندوق به مرحله نهایی رسید.

وی اضافه کرد: بالاخره در مردادماه سال ۹۲ با دفاع از طرح یاد شده موفق به تصویب آن شدیم و با هماهنگی‌ها و پیگیری‌های به انجام رسیده و اطلاع‌رسانی به کشاورزان و تولیدکنندگان در قالب ارسال شش هزار پیامک موضوع شکل‌گیری صندوق شکل جدی‌تری به خود گرفت.

شهیب‌زاده تصریح کرد: طرح عملیاتی افزایش سرمایه توسط صندوق و پس از تایید شهرستان ارسال شد و در آخر با تایید نهایی شرکت مادر انجام شد.

سرپرست اداره جهاد کشاورزی آبادان در پایان یادآور شد: پس از تلاش‌های صورت گرفته و پیگیری‌های انجام شده در سطح شهرستان و استان و حمایت‌هایی که صندوق مادر تخصصی کشور از ما داشتند، توانستیم امروز شاهد آغاز به‌کار این صندوق در شهرستان آبادان باشیم.

منبع: فارس