تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۲:۲۲
کد مطلب : 67739
معاون اجتماعی-فرهنگی شهردار آبادان خبر داد:

برگزاری جشنواره مهارت های شهروندی با عنوان باور در آبادان

عصر آبادان: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان از برپایی جشنواره ی مهارت های شهروندی باور در دهه فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز ، حمید بحرینی در گفت و گو با خبرنگار رهیاب نیوز ضمن اعلام این خبر به تشریح جزئیات این جشنواره پرداخت و گفت: جشنواره باور قرار است در مراحل مختلف برگزار شود که اولین مرحله ی آن در دهه فجر سال جاری با محوریت زندگی به سبک ایرانی اسلامی برگزار می شود.

وی افزود: محور اصلی این مجموعه جشنواره ها که شهرداری آبادان برگزارکننده ی آن است، آموزش مهارت های شهروندی است و هدف اصلی از اجرای آن ، مشارکت مردم آبادان در زمینه مدیریت شهری و شهروندی می باشد.

معاون فرهنگی شهردار آبادان خاطرنشان کرد: حوزه ها و رویکردهای موضوعی در این جشنواره در ۵ سرفصل تعریف شده اند. فکر و اندیشه، خلقیات فردی و اجتماعی، الگوپذیری صحیح در زندگی خانواده، کار و کیفیت در تولید و مصرف، امید و نشاط اجتماعی فصل های موضوعی جشنواره باور هستند.

بحرینی یادآور شد: با توجه به این رویکردها جشنواره در بخش های هنرهای تجسمی که شامل رشته های طراحی، نقاشی و کاریکاتور است ، بخش ادبیات که در آن شعر، داستان کوتاه و شعر طنز طراحی شده ، بخش های عکاسی، طراحی پوستر، پیامک و ایده خلاقانه به اجرا در خواهد آمد. همچنین در حوزه پژوهش نیز بخش مقالات علمی و پژوهشی در نظر گرفته شده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه جشنواره های باور با آموزش مهارت های شهروندی ، زمینه ساز رشد و تعالی فرهنگ عمومی شهر آبادان شود.

????? ۵۰?? ۷۰ poster2