تاریخ انتشار خبر: ۴ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۷:۳۲
کد مطلب : 56057
13 و 14 آذرماه جاری صورت می‌گیرد

برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن اداره اوقاف در آبادان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آبادان از برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن در مرحله شهرستانی در روزهای ۱۳ و ۱۴ آذرماه جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن اداره اوقاف در آبادان

به گزارش عصر آبادان ، علی شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان با بیان اینکه اداره اوقاف آبادان سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن (مرحله شهرستانی) را در روزهای ۱۳ و ۱۴ آذرماه جاری برگزار می‌کند، گفت: این مسابقات در رشته‌های حفظ ، ترتیل، قرائت، اذان و مفاهیم تخصصی قرآن برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: این مسابقات در ۱۳ آذرماه جاری ویژه آقایان و در ۱۴ آذرماه نیز ویژه بانوان برپا می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آبادان با اشاره به اینکه کار ثبت‌نام از علاقمندان شرکت در این مسابقات تا دهم آذرماه جاری ادامه دارد، تصریح کرد: ثبت‌نام داوطلبان تنها به صورت حضوری همراه با در دست داشتن کپی کارت ملی و یک قطعه عکس انجام می‌شود.

شریفی با بیان اینکه تعداد شرکت‌کنندگان در این مسابقات تا پیش از آغاز مسابقات نامعلوم است، خاطرنشان کرد: سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن در حسینیه ثارالله این شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سی و هفتمین مرحله شهرستانی مسابقات قرآن در سایر شهرستان‌های استان خوزستان به اتمام رسید و اکنون در حال آماده‌سازی برترین‌های خود برای مرحله استانی هستند؛ آبادان قرار است این مسابقات را ۱۳ و ۱۴ آذرماه جاری برگزار کند.

منبع: فارس