تاریخ انتشار خبر: ۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۸:۰۰:۰۸
کد مطلب : 81930
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان خبر داد

برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری ایت‌بال آقایان به میزبانی آبادان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری پاکت بیلیارد (ایت‌بال) آقایان به میزبانی این شهر خبر داد.

پیمان ادیبی با اشاره به آغاز مسابقات مذکور از پنجم اردیبهشت‌ماه جاری، ‌از برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری پاکت بیلیارد (ایت‌بال) آقایان به میزبانی این شهر خبر داد و اظهار کرد: این رقابت‌ها در مجموعه ورزشی کوثر واقع در بوارده جنوبی از ساعت ۹ صبح روز شنبه پنجم اردیبهشت ماه جاری آغاز و تا دهم همین ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به صورت انفرادی و به شکل آزاد برگزار می‌شود، تصریح کرد: از آنجایی که نفرات شرکت کننده دارای امتیاز هستند لذا نتایج به‌دست آمده در این مسابقات در رنکینگ کشوری رشته پاکت بیلیارد محاسبه و نفرات برتر رنکینگ به اردو های تیم ملی معرفی می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به اهدای جوایز نقدی به هشت نفر اول رده‌های مختلف این مسابقات و گردن آویز و وجه نقد به نفرات برتر گفت:‌ به نفرات برتر رده‌های سنی مبلغ ۲ میلیون تومان و به نفرات بعدی از یک میلیون تا ۲۵۰ هزار تومان جایز نقدی اعطا خواهد شد.

به گفته ادیبی، لوح تقدیر به با اخلاق‌ترین بازیکن به انتخاب کمیته برگزاری مسابقات اهدا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات به صورت دو حذفی و صعود نفرات، به صورت تک حذفی در ادامه مسابقات عنوان کرد:‌ قرعه کشی مسابقات در ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه در محل فدراسیون بولینگ،‌ بیلیارد و بوکس انجام می‌گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان بیان کرد:‌ بازی‌ها در مرحله دو حذفی، سه از پنج گیم و در مرحله تک حذفی در پایان دوره اول از سوی کمیته برگزاری مسابقات اعلام می‌شود.

ادیبی، مهلت ثبت نام در این مسابقات را تا پایان وقت اداری امروز عنوان کرد و گفت:‌ طبق مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون، نفرات اول تا هشتم رنکینگ در رشته اسنوکر اجازه شرکت در مسابقات پاکت بیلیارد و یا به عکس را ندارند.

وی افزود:‌ نفرات اول تا هشتم رنکینگ پاکت بیلیارد از مرحله اول (دوحذفی) وارد جدول مسابقات می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان، دیگر شرایط حضور در این مسابقات را داشتن کارت بیمه ورزشی، داشتن معرفی نامه هیئت مربوطه برای شرکت در مسابقات و لزوم همراه داشتن دو قطعه عکس ۴×۳ عنوان کرد.

ادیبی گفت: حق ورودی به مسابقات برای هر بازیکن در یک رشته مبلغ یک میلیون ریال است که می‌توان از طریق وب سایت فدراسیون به آدرس www.ibcs.ir به قسمت عضویت مراجعه و پس از عضویت در سایت نسبت به ثبت نام در مسابقات اقدام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در وب سایت فدراسیون اعلام شده است: از طریق سایت فدراسیون ایمیلی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام شما ارسال می‌شود، در صورت عدم شرکت در مسابقه هزینه‌های واریزی برگشت داده نمی‌شود، بازیکنان شرکت کننده باید دارای لباس فرم مصوب فدراسیون (تی شرت سه دکمه یقه‌دار، شلوار پارچه‌ای و کفش رسمی باشد، بازیکنان باید حداقل ۱۵ دقیقه قبل از آغاز مسابقه، خود را به سرداور معرفی کنند در غیر اینصورت برابر قوانین اقدام خواهد شد، مکان برگزاری مسابقات: آبادان؛ بوراده جنوبی؛ سالن کوثر است و پس از انجام مراسم قرعه کشی، ثبت نام انجام نخواهد شد.

همچنین برای اسکان شرکت کنندگان توضیحاتی چنین داده شده است: به‌منظور استفاده از خوابگاه با هزینه هر نفر شبی ۱۵۰ هزار ریال (با صبحانه) با تلفن‌های ۰۹۱۶۹۳۰۲۴۸۸ _۰۹۱۶۳۳۱۰۴۲۳ بیژن امجدی تماس حاصل کنید، همه شرکت کنندگان موظف هستند در صورت استفاده از هرگونه آرم و لوگوی تبلیغاتی، پیش‌تر با مسئول برگزاری مسابقات هماهنگ و در صورت تائید با واریز مبلغ تعیین شده وارد مسابقات شوند، با همه رفتارهای غیرورزشی و مغایر با آئین نامه برگزاری مسابقات و ضدشئونات اسلامی برخورد و فرد خاطی محروم از مسابقات خواهد شد، ضمناً در جلسه کمیته انضباطی، تصمیمات قطعی در نظر گرفته خواهد شد.

در پایان تذکر داده شده است: توجه شود ثبت نام فقط از طریق وب سایت فدراسیون به نشانی www.ibcs.ir قسمت ثبت نام قابل اجرا است.

منبع: فارس