تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۹:۰۹
کد مطلب : 31010
صبح امروز برگزار شد/

مراسم نکوداشت نمایندگان ادوار آبادان / خبری از ناطق نبود!

عصر آبادان: صبح امروز مراسم تجلیل از نمایندگان ادوار آبادان بدون حضور علی اکبر ناطق نوری و البته همراه با حواشی مختلفی برگزار شد.

به گزارش عصر آبادان تالار مهر در آبادان صبح امروز یکشنبه میزبان برگزاری مراسم  نکوداشت نمایندگان ادوار آبادان در مجلس شورای اسلامی بود.

در این مراسم که به همت فرمانداری ویژه ی آبادان اجرا شد از نمایندگان مردم آبادان در مجالس شورای اسلامی از ابتدا تا کنون تجلیل شد و یاد و خاطره شان گرامی داشته شد.

امام جمعه آبادان ، فرماندار و همچنین سعدون زاده ، دهدشتی و انصاری از نمایندگان فعلی آبادان و کعبی ، موسوی جرف ، صفاتی و میدری از نمایندگان دوره های گذشته به ترتیب هرکدام برای دقایقی به سخنرانی پرداختند.

از نکات جالب توجه این برنامه حضور محمدرضا حیاتی از مجریان معروف خبر صدا و سیما به عنوان مجری این برنامه بود.وی در طول برنامه از سوی حضار مورد تشویق قرار گرفت.

اگرچه اقدام فرمانداری برای برپایی این آئین جای تقدیر داشت اما به گفته ی حضار و به زعم برخی از مسئولان این برنامه می توانست منظم تر و بهتر برگزار شود.

علی اکبر ناطق نوری رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی که قرار بود به عنوان سخنران ویژه در این مراسم شرکت کند به آبادان نیامد تا خبر منتشر شده ی چند روز اخیر درباره حضور وی در آبادان رنگ واقعیت نگیرد.

البته این مراسم حواشی زیادی به همراه داشت که سعی خواهیم کرد در بخش های بعدی اخبار عصر آبادان به آنها اشاره کنیم.