تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۶:۵۹
کد مطلب : 76167
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:

برگزاری «مسابقات بین‌المللی بوکس شکست حصر آبادان» برای نخستین‌‌بار

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: امسال برای نخستین‌بار «مسابقات بوکس شکست حصر آبادان» به صورت بین‌المللی و با حضور تیم‌های خارجی برگزار خواهد شد.

فرامرز کیانی‌زاده شامگاه جمعه در آیین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات کشوری گلف یادواره مرحوم شهباز حسین‌پور در مسجدسلیمان اظهار کرد: استان خوزستان علاوه بر اینکه قطب تولید نفت و گاز کشور بوده، قطب پرورش ورزش نیز است و ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی و بین‌المللی را دارد.

وی افزود: برگزاری مسابقات جهانی کشتی در کمتر از ۲۰ روز نشانه توانمندی و ظرفیت ارزشمند این استان در میزبانی و مدیریت مسابقات بین‌المللی و جهانی است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خاطرنشان کرد: استان خوزستان با بهره‌مندی از منابع مالی و مادی مناسب، ظرفیت مدیریتی، سیاسی، اجتماعی و ورزشی بسیار خوبی برای میزبانی این رویدادها دارد که متأسفانه در سال‌های گذشته به دلیل نبود تفکر و اراده انجام این کار، از این ظرفیت غافل شده‌ایم.

کیانی‌زاده تصریح کرد: استاندار خوزستان بر برگزاری مسابقات بین‌المللی و جهانی به میزبانی استان خوزستان بسیار تأکید کرده و حمایت‌های خوبی از این مقوله داشته، از این رو امسال برای نخستین‌بار مسابقات بوکس گرامیداشت شکست حصر آبادان به صورت بین‌المللی و با حضور تیم‌های خارجی برگزار خواهد شد.

مرجع / فـارس