تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۰:۱۱
کد مطلب : 96706
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان خبر داد:

برگزاری مسابقات ورزشی جام رمضان آبادان در ۱۵ رشته

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از برگزاری مسابقات جام رمضان این شهرستان در ۱۵ رشته ورزشی مختلف خبر داد.

پیمان ادیبی امروز اظهار کرد: امسال نیز به مانند هر سال در ماه مبارک رمضان قرار است مسابقاتی را در رشته‌های مختلف ورزشی و در رده‌های سنی مختلفی در شهرستان آبادان برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه این مسابقات در ۱۵ رشته برگزار می‌شود، ادامه داد: مسابقات جام رمضان فوتبال و فوتسال در رده‌های مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و همچنین در اصناف مختلفی از جمله بازاریان و کارمندان ادارات برگزار می‌شوند.

ادیبی افزود: سایر رشته‌های ورزشی بسکتبال مردان و زنان، کاراته، کونگ‌فو، بدمینتون، هندبال و تکواندو مردان، والیبال مردان و زنان و اسکواش زنان را شامل می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به برگزاری این مسابقات در سالن‌های ورزشی مختلف شهر تصریح کرد: مسابقات جام رمضان در رده‌های سنی نوجوانان و بالاتر در ساعات بعد از افطار و رده سنی نونهالان در طول روز برگزار می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان ماه مبارک ادامه خواهند داشت.

ادیبی در پایان با اظهار امیدواری از استقبال خوب همشهریان از این مسابقات گفت: برگزاری مسابقات ورزشی جام رمضان باعث می‌شود تا روزه‌داری مانع انجام فعالیت‌های ورزشی نشده و فاصله‌ای میان ورزشکاران و رشته‌های ورزشی آنان ایجاد نشود.

مرجع / فـارس