تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۹:۱۵
کد مطلب : 60713
رئیس هیئت بسکتبال آبادان خبر داد

برگزاری نخستین دوره انتخابات مجمع اولیا، هیئت و مربیان در آبادان

رئیس هیئت بسکتبال آبادان گفت: برای دستیابی به اهداف طولانی مدت خود در رشته بسکتبال بر آن شدیم تا مجمعی با حضور خانواده بازیکنان، هیئت و مربیان بسکتبال را تشکیل دهیم.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین دوره انتخابات مجمع اولیا، هیئت و مربیان در آبادان

به گزارش عصر آباد ان ، محسن داوری امروز  از برگزاری انتخابات انجمن اولیا، هیئت و مربیان خبر داد و اظهار کرد: این انتخابات برای نخستین‌بار در استان و شاید در کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این انتخابات این است که بتوانیم تعامل بهتر با خانوادهای بازیکنان و استعدادهای رشته ورزشی بسکتبال برسیم.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان تصریح کرد: ما برای پیشرفت و پیشبرد اهداف طولانی مدت خود طبق برنامه‌ریزی پنج ساله خود، باید یک سری برنامه‌ریزی‌ها را به کمک خانواده‌ها انجام دهیم که این موضوع را در این تفکر و ایجاد مجمع جا داده‌ایم.

داوری تأکید کرد: در این انتخابات یک سری فرم‌ها به خانواده‌ها داده شد و آنان را تصمیمات هیئت مطلع کردیم، ضمن اینکه برای خانواده ورزشکاران نیز برنامه ورزشی را تدارک دیده‌ایم که همزمان با فرزندان خود به سلامتی و شادابی روح خود اهمیت دهند.

وی ادامه داد: با ایجاد این شورا که چهار تن از خانواده‌ها مسئولیت حضور در انجمن را بر عهده خواهند گرفت، دو خانم و دو آقا که متشکل از دو خانواده پسران و دو خانواده دختران این رشته ورزشی در آبادان هستند،  پنج نفر از هیئت بسکتبال نیز در این جمع حضور پیدا کرده و یک مجمع ۹ نفره تشکیل می‌شود.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان در پایان عنوان کرد: یک سری وظایف مشخص شده که می‌تواند با جلساتی که برگزار، و تصمیماتی که اتخاذ می‌شود به اهداف خود رسیده و آبادان را در چند سال آینده به عنوان یک قطب اصلی بسکتبال با بازیکنان بومی، معرفی کنیم.

منبع: فارس