تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۰:۳۸
کد مطلب : 89404
امام جمعه آبادان:

برگزاری نشست کمپ دیوید برای نجات آل‌سعود و رژیم صهیونیستی از مخمصه است

امام جمعه آبادان گفت: گرد هم آمدن فتنه‌انگیزان منطقه در نشست نمایشی کمپ دیوید برای نجات آل‌سعود و رژیم صهیونیستی از مخمصه و جلوگیری از قدرت یافتن ایران در منطقه است.

به گزارش عصرآبادان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهر در مصلای بزرگ ثامن الائمه این شهر، اظهار کرد: آنچه که امروز در منطقه در حال روی دادن است حاصل برنامه‌ریزی رژیم فاسد و جعلی صهیونیستی و آمریکا برای رسیدن به اهداف پلید خود در غارت منطقه است.
وی خاطرنشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت از وضعیت فعلی منطقه به دنبال اهداف شوم خود است.
امام جمعه آبادان با اشاره به نشست نمایشی کمپ دیوید و جمع کردن سران دیکتاتور عربی توسط آمریکا، عنوان کرد: دلیل گرد هم آمدن فتنه‌انگیزان منطقه در کمپ‌دیوید نجات رژیم فاسد آل‌سعود و رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی از مخمصه و جلوگیری از قدرت یافتن ایران در منطقه است.

ابراهیمی‌پور با اشاره به یوم‌النکبه(سالروز تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی)، ادامه داد: چپاول ثروت منطقه از علل اصلی پدید آوردن این رژیم خونخوار است و جنگ‌افروزی‌های آمریکا و اسرائیل در منطقه به دست دول عربی حربه‌ای برای دور کردن اذهان عمومی از جنایات در حال وقوع در فلسطین اشغالی است.

وی در ادامه به موضوع حکم اعدام آیت‌الله نمر اشاره کرد و بیان داشت: اگر رژیم آل‌سعود دست به این جنایت بزند نفس‌های آخرش توسط مسلمانان قطع خواهد شد.

خطیب جمعه آبادان در پایان به بحث مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره‌کننده کشورمان باید به شکل جدی مراقب باشد از دشمنان دیرینه ملت ایران فریب نخوریم، چراکه آمریکای جنایتکار هیچ‌گاه به تعهداتش پایبند نبوده و اثبات کرده که قابل اعتماد نیست.

منبع: فارس

انتهای پیام/۲۳۲۹/ذ۲۰/پو