تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۲:۳۱
کد مطلب : 61728
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد

برگزاری همایش کشوری ارتقای سلامت نوزادان در آبادان

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از برگزاری نخستین همایش کشوری برنامه مداخله‌ای ارتقای سلامت نوزادان در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش عصر آبادان ؛ نصرالله حسونی‌بحرینی امروز اظهار داشت: نخستین همایش کشوری برنامه مداخله‌ای ارتقای سلامت نوزادان کشور، روزهای هفتم و هشتم دی ماه سال جاری به میزبانی دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار می‌شود.

وی در همین زمینه اضافه کرد: این همایش با حضور نمایندگانی از تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از ساعت هشت صبح تا ۱۶ روزهای ذکر شده در محل هتل کاروانسرای آبادان برگزار می‌شود.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان متذکر شد: در این همایش دو روزه کارگروه‌هایی تشکیل می‌شود تا به منظور تنظیم برنامه عملیاتی برای کاهش مرگ نوزادان کشور در سال آتی تصمیم‌گیری شده و آموزش‌های لازم نیز ارائه شوند.

حسونی‌بحرینی با اشاره به برنامه‌های معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی آبادان در نخستین همایش کشوری برنامه مداخله‌ای ارتقای سلامت نوزادان خاطرنشان کرد: این معاونت نیز در همایش یاد شده به بررسی وضعیت برنامه‌های انجام شده و آتی سلامت نوزادان در جنوب خوزستان می‌پردازد.

منبع: فارس