تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۴:۳۲
کد مطلب : 74442
فریحی مسئول ستاد نماز جمعه آبادان خبر داد:

برگزاری همایش کشوری روسای ستاد نماز جمعه در آبادان

عصر آبادان: عادل فریحی از برپایی همایش روسای ستاد نماز جمعه کشور در آبادان خبر داد.

به گزارش عصر آبادان : حجت الاسلام عادل فریحی دبیر این همایش در گفت وگو با خبرنگار عصر با اعلام خبر فوق گفت: این گردهمایی مربوط به معاونت های فرهنگی و روسای ستاد نماز جمعه ۱۲ استان کشور است که بصورت سالانه برگزار می شود و این بار آبادان میزبانی این برنامه مهم را بر عهده دارد.

وی افزود: حدود ۵۰۰ میهمان از استان های  اصفهان ، ایلام ، بوشهر ، چهارمحال و بختیاری ، فارس، قم ، قزوین ،کهگلویه و بویراحمد، مرکزی ، همدان و خوزستان جهت شرکت در این همایش حضور دارند.

فریحی اظهار داشت: حجت الاسلام ابراهیمی معاونت امور استان های شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور به عنوان میهمان و سخنران ویژه در این مراسم شرکت می کنند.

دبیر همایش روسای ستاد نماز جمعه کشور یادآور شد : این برنامه از صبح امروز ساعت ۸ در اردوگاه میثاق آبادان آغاز شده و تا ساعت ۱۷ ادامه خواهد داشت.

وی همچنین به اهداف برپایی این همایش اشاره و خاطر نشان کرد: مدیریت و تشریح و فراهم سازی بستر فعالیت های فرهنگی ستاد های نماز جمعه کشور از جمله اهداف مهم این همایش یک روزه است.

فریحی در پایان گفت: بازدید میهمانان از باغ موزه دفاع مقدس و حضور در گلزار شهای آبادان نیز از برنامه های جنبی این همایش است.

گفتنی است شهر آبادان برای دومین بار میزبانی این همایش مهم کشوری را عهده دار شده است.