تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۳:۵۴
کد مطلب : 77922
یک رزمنده دفاع مقدس در آبادان:

برگزاری کنسرت های هنجارشکن ، مغرضانه است

عصر آبادان: یک رزمنده دفاع مقدس از برپایی کنسرت های هنجارشکن در کشور به شدت انتقاد کرد.

به گزارش عصر آبادان ، پیراسته از رزمندگان دفاع مقدس در مراسم یادواره شهدای منطقه احمدآباد آبادان طی سخنانی گفت: جنگ نرم امروز ما به مراتب سخت تر و سهمگین تر از دفاع مقدس دیروز است. این اغراق نیست و ما داریم آن را در بین خودمان ، خانواده های مان و شهرمان تجربه می کنیم.

وی به موضوع برگزاری کنسرت های هنجارشکن اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ما می گوییم این کنسرت ها خلاف شرع است آنها می گویند نشاط مردم است .کدام نشاط ؟ آیا جور دیگری نمی شود به مردم نشاط داد؟

پیراسته افزود: شک نکنید این کنسرت های هنجارشکن مغرضانه است و در کشوری که جوان هایش برای دفاع از ارزش ها به میدان رفتند جایی ندارند.

 1. ناشناس می‌گه:

  مشکلات فرهنگی جدید در آبادان زیر سر نعمت … و دست نشانده زم یعنی بهر… است.
  نعمت … فردی بظاهر آشنا به قرآن است اما ایشان از همین توانایی و به تبع اسلافش عمرو عاص و مامون عباسی در ترویج فرهنگ ولنگاری اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی موفق شده حتی نیروهای ارزشی را گول بزند و با پرداختهای عام المنفعه به گروههای مومن منافع خودش و نزدیکان نسبی و فکریش را تامین کند
  نعمت … اخیرا با بکارگیری خواهرزاده اش بنام …دی و پرداختهایی تحت عنوان حق الزحمه در صدی به ایشان پولهای خوبی را به جیب بزند و در این کار با تقسیم وظایف بین خودش و بهر… با ظاهرسازیهایی تحت عناوین برگزاری جشنها و با آوردن بازیگران معروف پولهای بی زبان مردم محروم را بالا بکشد .ایشان امسال قریب به ۲۰ میلیارد تومن در اختیار داشت بررسی کنید ببینید این بودجه فرهنگی کجا رفته و کدام اثر فرهنگی مفید از این بوجه کلان به این مردم رسیده الا اینکه بهر… اسب و خانه خریده و خودش هم سرمایه گذاریهای کلان در بانکها انجام داده است.
  البته ظاهر را با قراردادهای صوری با ارشاد … و سازمانهای دیگر خوب حفظ کرده اند
  خداوند شر اینها را از سر مردم محروم دور کند

 2. علی می‌گه:

  جمهوری اسلامی ایران حکومت ملوک الطوایفی نیست که هر کس در هر گوشه مملکت برای خودش یه قانون ارایه کنه. ما فقط یک قانون اساسی می شناسیم و یک ولی فقیه داریم و اگر برای برگزاری هر برنامه ای مثل کنسرت مجوزی از پایتخت جمهوری اسلامی صادر بشه تمام مسئولین شرعا و قانونا وظیفه تمکین از مجوز صادر شده را دارند.
  شما چکاره ای که با حکم قانونی حکومت مخالفت می کنی؟