تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۳:۰۹
کد مطلب : 58371
سرپرست اداره آموزش و پرورش آبادان خبر داد

برگزاری ۱۹ کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در مدارس آبادان

سرپرست اداره آموزش و پرورش آبادان از برگزاری ۱۹ کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در سطح مدارس به‌ویژه در مناطق پرخطر این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری 19 کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در مدارس آبادان

به گزارش عصر آبادان ،جواد علوانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان از برگزاری ۱۹ کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در سطح مدارس به‌ویژه در مناطق پرخطر این شهر خبر داد و اظهار کرد: این کلاس‌ها با همکاری جمعیت هلال احمر آبادان به صورت اعزام کارشناس جهت تدریس برگزار شد.

وی گفت: این کارگاه‌ها در مدارس پیامبر اعظم، شهید ولی‌پور، رسول اکرم (ص)، نفیسه، زهرای اطهر، تعلیم، یاسین، راضیه، سپیده کاشانی، شایستگان، شهیده فاطمه دبان، شهیده مهین دانشیان، خوارزمی فامیرکبیر، شهید رئیسی، علامه علی دوانی، خلیج فارس، شهید روزبه و ۵ آذر برگزار شد.

سرپرست اداره آموزش و پرورش آبادان همچنین با اشاره به اینکه اداره آموزش و پرورش آبادان توانست در سطح استان به لحاظ اجرای پروژه مهر (بازگشایی مدارس) رتبه دوم را به دست آورد، افزود: شهرستان آبادان از میان ۴۰ منطقه آموزش و پرورش موفق به کسب این رتبه در سطح استان در سال جاری شد.

علوانیان عنوان کرد: کمیته‌های تایید صلاحیت و ساماندهی نیروی انسانی نیز توانستند در این زمینه رتبه نخست را در سطح استان خوزستان به دست آورند.

وی با تاکید بر تلاش در زمینه گسترش رشته‌های فنی‌ وحرفه‌ای و کارودانش، خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم اعم از رشته‌های نظری و فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش می‌توانند در ۳۷ رشته فنی‌وحرفه‌ای نام‌نویسی کنند.

به گفته این مسئول، دانش‌آموزان داوطلب می‌توانند با مراجعه به دفتر آموزشگاه محل تحصیل خود، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

منبع: فارس