تاریخ انتشار خبر: ۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۴۹:۵۷
کد مطلب : 22187
گزارش اختصاصی از فرهنگ بدحجابی در شهرهای ساحلی؛

بزرگترین معضل شهرهای ساحلی؛کشف حجاب گسترده در سواحل

بعضی از مسافران یا بهتر بگوییم مسافرنماها با ورود به شهرهای ساحلی آنچنان احساس آزادی بیش از حدی به آنها دست می هد که انگار خیابان را با خانه شان اشتباه گرفته اند.

به گزارش عصر ابادان  به نقل ازشبکه اطلاع رسانی دانا : همزمان با شروع تعطیلات نوروزی مسافرت در سراسر کشور آغاز می گردد.

تنوع مکان های تفریحی و زیارتی در ایران آنقدر زیاد است که تمامی سلایق را به خود جذب می کند.

بسیاری از مردم در ایام تعطیلات به شهرهای زیارتی سفر می کنند ، مشهد مقدس، قم  و … که هر ساله در ایام تعطیلات میزبان خیل عظیمی از زائرین می گردد.

عده ای دیگر نیز مکانهای تفریحی  را برای گذراندن اوقات تعطیل و فراغت خود انتخاب می کنند تا برای چند روزدر آرامش و آسودگی کامل استراحت کنند.

 در این میان خیل کثیری از مردم، شهرهای ساحلی به ویژه شمال کشور را برای سپری کردن ایام تعطیلات خود انتخاب می کنند تا از آب و هوایی سالم ، ساحل، کوه و جنگل طبیعی که موهبت پروردگار است استفاده نمایند.

برای اقوام های مختلف با فرهنگ های متفاوت سفر به شهرهای شمالی خوشایند تر به نظر می رسد!

آنچه نگارنده به آن اشاره خواهد کرد هجمه فرهنگ های غلطی است که  شهرهای شمالی کشور  اکثرا در ایام تعطیلات به آن دست و پنجه نرم می کند.

بعضی از مسافران یا بهتر بگویم مسافرنماها با ورود به شهرهای ساحلی آنچنان  احساس آزادی بیش از حدی به آنها دست می هد که انگار خیابان را با خانه شان اشتباه گرفته اند.

 بسیاری از این مسافرنماها با کشف حجاب خود چنان به صندلی های وسایل نقلیه خود تکیه میزنند که گویی در کاناپه خانه خود نشسته اند و یا شاید آن را برای خود افتخاری می دانند و از این حرکت لذت می برند.

در سواحل بویژه در خارج از طرح های سالم سازی پوشش و حجاب رنگی ندارد  و حتی اگر فردی آنها را دعوت به پوشش داشتن کند با برخورد تند این افراد روبرو می گردد و شما خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل….!

هجمه فرهنگی در شهرهای ساحلی تا جایی نفوذ کرده که حتی به خیابان های اصلی و پاساژها و بازارها نیز رسیده است، پوشیدن لباس های بدون آستین، شلوار کوتاه از سوی مردان و بعضا بانوان ، آرایش های بسیار زننده از سوی برخی از مسافرنماها برای بسیاری از مردم ناراحت کننده است.

به جرات می توان گفت امروز بزرگترین معضل فرهنگی ایجاد شده از سوی مسافران و گردشگران در شهرهای شمالی کشف حجاب می باشد.

نگارنده به متولیان فرهنگی متذکر می شود در سالی که به نام فرهنگ از سوی مقام معظم رهبری مزین شده و نشان می دهد که از دغدغه های مهم و ضروری ایشان می باشد باید برای مقابله با این هجمه در این مناطق برنامه ریزی بهتری شود و بنا بر فرموده رهبری نقش تمام مردم به ویژه مسئولین در این زمینه از همه بیشتر است.
 1. ناشناس می‌گه:

  این ادمهای وابسته به عصر جهالت هستندوبه اصل ونسب جهالتشون برمیگردند……اینهایک بارمسلمان شده اندوحال برگشته اندبه زمان اجدادشان یعنی عصرجهالتشون………..دیگه چه انتظاری از اتش پرستان میشه داشت…..

 2. کمال می‌گه:

  بی حجابی وبی حیایی از بی غیرتی برمیاید وآدم بی غیرت….یعنی آدم بی ایمان وبی خدا…هرکه فعل حرام انجام دهد به جنگ با خدارفته است…

 3. دوست می‌گه:

  سلام
  شایداین نظررابه نمایش نگذارید
  امروزپس ازچندروزرفتم دوری درشهرزدم
  واقعاوضع خراب بودبعضی به ظاهرمردهابودن که دستان همسرشان تودستشون بودکه انگارانهااورده بودن
  جهت نمایش درکوچه بازارغبطه خوردم کجایندان مردهای باغیرت ابادان.
  نمیدونم امام جمعه محترم سری به خیابانهای این شهرزده؟
  سالهای گذشته بسیج درپارکها چادرمیزد کمی بازخورد داشت که امسال ظاهراجمع شده
  عزیزان زحمت کش ناجا؟
  صرفا جهت اطلاع…………….
  عذاب زمانی به قوم لوط نازل شد که گناه به وسط میدان شهرامد