تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۹:۳۹:۰۴
کد مطلب : 86661
با حضور ارکست و خواننده؛

بزرگداشت روز معلم همراه با رقص! +ویدئو

اخیرا در یکی از مدارس بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز معلم مراسم بزن بکوب و رقص آن هم متاسفانه در حضور خوانواده دانش آموزان بر گزار شده است که نشانگر تزلزل جایگاه تعلیم و تربیت هم در مدارس و هم در خانواده می باشد.

 اخیرا در یکی از مدارس بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز معلم مراسم بزن بکوب و رقص آن هم متاسفانه در حضور خانواده دانش آموزان بر گزار شده است که نشانگر تزلزل جایگاه تعلیم و تربیت هم در مدارس و هم در خانواده می باشد.

 

 

ویدئو

نکات کوتاه:

۱- در روایت آمده که معلمی نقش پیامبران است آیا به نظر شما این معلمین نقش پیامبران را دنبال می کنند؟

۲- آیا اگر این بچه ها تربیت سالم و دینی در خانواده داشتند این کار ها را انجام می دادند.

۳- چرا این برنامه غیر شرعی در حضور خانواده ها اجرا شده؟ آیا غیر از این است که خود این خانواده ها راضی به این کار بودند. چرا که اگر راضی نبودند با اعتراض والدین؛  برنامه به تعطیلی کشیده می شد.

۴- آیا این برنامه ها در مدارس الگوبرداری از مدارس کشور های غربی نیست؟

۵- حضرت امام خمینی فرمودند « دبستانی ها را در یابید که دانشگاه دیر است» یعنی مقطع  دبستان زمان تربیت سالم است آیا با این نوع تربیت، مربیان ضربه به سلامت معنوی دانش آموزان در مقطع دانشگاهی نمی زنند.

۶-آیا مسئولین مربوطه به این نوع حرکات نظارت دارند؟ چه کسی پاسخگوست؟

جام نیوز

 1. ناشناس می‌گه:

  این نمادی از خانواده است چه بد چه خوب. کودک ونوجوان باید تخلیه روحی شود .نباید قضاوت زود داشت از بچه ها باید پرسید آیا خوب بوده یا نه وسپس برای آن راه حلی ارائه داد. موفق باشید.

 2. سینا می‌گه:

  حالا رقصیده باشن چه اشکالی داره.؟
  انتظار سینه زدن داشتید؟
  همین کارا رو میکنید و این حرفا رو می زنید که مردم از اسلام میترسن
  بخدا اسلام اینقدر بد نیست که بعضیا تصورش می کنن

 3. جوشن می‌گه:

  شما هم بدنبال تخریب چهره معلمان دلسوز و انسان ساز هستید کار معلم هدایت گری و نگهبانی از مرزهای فرهنگی کشور است.بااین خبر غیر موثق نمی توانید وجه معلمان را خراب کنید.اگر شما جایگاهی دارید از صدقه سری معلمان است.از شما می پرسم در دوران تحصیلتان خطایی از معلمانت دیدی؟