تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۵:۵۷:۱۲
کد مطلب : 55016

بسته شماره ۶ اخبار محرمانه عصر آبادان / از آغاز فعالیت های انتخاباتی مدیر معروف تا اخبار تکان دهنده از یک هتل خاص در آبادان!

عصر آبادان: در بسته خبری شماره شش عصر آبادان ، می توانید اخبار مربوط به فعالیت های انتخاباتی مدیرمعروف ، اتفاقات تلخ در یکی از هتل های آبادان و … را بخوانید:

image71536

به گزارش عصر آبادان بسته خبری شماره شش عصر آبادان پس از یک وقفه نسبتاً طولانی منتشر شد. متن این اخبار را در ادامه می خوانید:

*اخیراً یکی از مدیران شهر آبادان که از مدت ها پیش صحبت از حضور وی در انتخابات مجلس آینده از حوزه انتخابیه آبادان شایعه شده بود ، جلسات خانگی و برنامه های هماهنگی برای این مهم را از هم اکنون آغاز نموده و در صدد است شرایط خود را برای راهیابی به بهارستان مهیا کند. بدین ترتیب باید این مدیر را یکی از گزینه های جدی برای رقابت با نمایندگان فعلی شهر آبادان دانست . وی چند وقتی است آفتابی نشده و خبری از وی در سطح رسانه های شهر آبادان نیست.

 

* متاسفانه شنیده شده یکی از هتل های سطح شهر آبادان که از طرف یک سازمان خاص مورد حمایت قرار دارد، به محلی برای رفتارهای غیراخلاقی و اعمال خلاف عفت عمومی تجار غیرایرانی تبدیل شده است. بنا به اظهار مطلعین این هتل ، با برخی از افراد که تبعه برخی از کشورهای همسایه هستند برای انجام اقدامات غیراخلاقی ، همکاری می کند و ضمن پایین آوردن شأن جمهوری اسلامی ،زمینه انحراف جوانان را فراهم می آورد. امیدواریم اخبار مسرت بخشی از برخورد قاطع با این مجموعه و عوامل آن به زودی منتشر شود.

 

*  گفته می شود در شب تجمع دوستداران مرتضی پاشایی خواننده محبوب پاپ در آبادان که به مناسبت درگذشت وی صورت گرفته بود تعدادی از عناصر فرصت طلب قصد داشتند با تهییج جوانان و  خط دادن به آنها ، زمینه سر دادن شعارهای ساختارشکنانه را فراهم آورند که خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد. آنها چند لیدر را در میان جمعیت پراکنده کرده بودند تا موضوع تجمع را رنگ و بوی سیاسی بدهد. ناگفته نماند آنچه باعث برهم خوردن این نقشه بود ، رفتار مودبانه و فرهنگ مدارانه جوانان آبادان در عین خونسردی و ذکاوت بود  که انصافا جای تقدیر دارد.

 

شما مخاطبان عزیز می توانید سوژه ها و اخبار خود را از طریق ارسال پیام در ذیل همین مطلب و یا ارسال به ایمیل وب سایت به نشانی info@asreabadan.ir با ما در جریان بگذارید.

 1. سام می‌گه:

  هیچ نگران نباشید قرار ما هم مثل ترکیه،صنعت توریسم جنسی رو شروع کنیم وازاین را کلی به اقتصاد کشورمون کمک کنیم.
  این میبینید کسی صداش درنمیاد واسه همینه!!!
  دارن مردم رو تست میزنن.
  بیچاره مردم!!!!
  خدا بهمون رحم کنه…….

 2. عبدالأمام خزاعل می‌گه:

  از آبادانی ها فقط ۱۰۰ یا ۲۰۰ نفر قضیه ی این هتل پر آوازه رو نمیدونن
  اونوقت مسولین اون سازمان خاص مثل کبک سرشونو کردن زیر برف و فکر میکنن مردم نمیفهمند چه خبره
  آقایونِ به اصطلاح مسئول ق…ئی هم که قربونشون برم با اینکه دقیقاً میدونن که گنــــد این هتل در اومده، دست رو دست گذاشتن و دارن دورادور چشماشونو روی قضیه میبندند، یکی نیست بگه آقای ض.. ق… ، برادر من، عزیز من، از جات بلند شو یه کاری کن، از بالا یه دستوری یه زهر ماری چیزی بگیر بیا گند رو جمعش کن که بوش آبادانو برداشته
  ببخشید اگه تند حرف زدم (حرف دل همه ی اونایی بود که پیشم تعریف میکردن) دیگه مودبانه تر از این نمیشد گفت که این هتل (ز) چه افتضاحی توی شهر بوجود آورده

 3. محسن می‌گه:

  جای تاسف داردو کافی است شما غروب در اطراف این هتل حضو.ر داشته باشی تا ببیبنی که چطور اتباع عراقی به راحتی در حال چانه زنی برای فعل حرام با افراد مسله دار هستند.