تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۶:۴۸
کد مطلب : 60589
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان:

بسکتبال آبادان احساس بزرگی می‌کند

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: بسکتبال آبادان احساس بزرگی می‌کند و در مقابل هر تیمی برای برد به میدان خواهیم رفت.

خبرگزاری فارس: بسکتبال آبادان احساس بزرگی می‌کند

به گزارش عصر آبادان ، هماد سامری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: تیم پمینا فوق العاده تیم خوب و منظمی بود و دارای بازیکنان بسیار با تجربه‌ای است.

وی ادامه داد: در سه کوار‌تر اول بازی ما شبه‌ای از تیم آبادان بودیم و نه خود تیم پالایش نفت، در کوار‌تر پایانی با تغییر سیستمی که انجام شد موفق شدیم نتیجه را به طرز معجزه واری تغییر دهیم.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان تصریح کرد: تغییراتی که در چینش تیم داده شد جواب داد و توانستیم بازی را به سود خود به پایان ببریم.

سامری تاکید کرد: در خصوص بازی امروز فقط می‌توانم تبریک بگویم به مردم آبادان چرا که این برد شیرین‌ترین برد ما در این فصل بود که به سختی حاصل شد و این پیروزی بزرگ را به هواداران خوب آبادانی تقدیم می‌کنم.

وی در خصوص بازی هفته آینده این تیم در قزوین و با تیم هفت الماس این شهر یادآور شد: تیم قزوین تیم منسجمی نشان داده و در خانه به کمتر تیمی باج می‌دهد و حتی تیم صدرنشین دانشگاه آزاد را مغلوب کرده، در کل بازی سختی را در پیش روی داریم، اما تیم ما نیز احساس بزرگی می‌کند و امیدوارم که بتوانیم بر این تیم نیز غلبه کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خاطرنشان کرد: در قزوین بازی بسیار سختی را در پیش روی داریم و به مراتب مسابقه سخت‌تر از مصاف امروز خود را در هفته آینده با تیم فولاد هفت الماس در مقابل خود می‌بینیم ولی ما نیز برای برد به میدان خواهیم رفت و حریف کوچکی برای رقیب خود نخواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته یازدهم لیگ ملی بسکتبال کشور، در حالی که در دقایقی از بازی با ۲۷ امتیاز اختلاف از می‌ه‌مان خود عقب افتاد، در کوار‌تر پایانی در یک بازی طوفانی موفق شد ضمن جبران امتیازات عقب افتاده با ۸ امتیاز اختلاف و با نتیجه ۷۸ بر ۸۶ می‌ه‌مان خود پمینای اصفهان را با شکست بدرقه کند.

گفتنی است، سرمربی تیم پمینای اصفهان پس از شکست ناباورانه تیمش در مقابل شاگردان هماد سامری، از گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس امتناع کرد.

منبع: فارس