تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۷:۲۱
کد مطلب : 117340
واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به اظهارات جنجالی دختر صفدر حسینی/

بعضیا از سفره انقلاب حقشون نون و بوقلمونه، بعضیام مثل ما نون خشک/اون کارگر بیچاره رو هم سر سفره‌تون راه بدین/اصلاح طلب ها اصلاحات رو باید از همین ها شروع کنن‏

برخی کانال‌های تلگرامی که در ایام انتخابات از حامیان لیست امید بودند این روزها سخنرانی جنجالی سیده فاطمه حسینی را دست‌مایه طنز قرار داده‌اند که در ادامه به بازخوانی برخی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی در این‌باره می‌پردازیم.

بعضیا از سفره انقلاب حقشون نون و بوقلمونه، بعضیام مثل ما نون خشک/اون کارگر بیچاره رو هم سر سفره‌تون راه بدین/اصلاح طلب ها اصلاحات رو باید از همین ها شروع کنن‏

به گزارش عصر آبادان به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از منتشر شدن اسناد حقوق نجومی صفدر حسینی و منتشر شدن اسنادی در خصوص تاسیس صرافی سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس و همسرش در خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی؛ این نماینده مردم تهران روز گذشته(یکشنبه) در خلال اظهارنظر نمایندگان درباره عملکرد وزارت ارتباطات‌وفناوری‌اطلاعات، پشت تریبون رفت و متن دفاعیه‌اش درباره‌ اتهامات وارده به خود و خانواده‌اش در فضای رسانه‌ای را قرائت کرد.

هرچند بر اساس آیین نامه وی باید در خصوص صحبت‌های وزیر ارتباطات صحبت می‌کرد، اما اظهارات حسینی که برخلاف آیین نامه مجلس نیز بود و موجب قطع شدن میکروفن وی شد، این روزها دست‌مایه طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.

در این بین برخی کانال‌های تلگرامی که در ایام انتخابات از حامیان لیست امید بودند نیز سخنرانی جنجالی سیده فاطمه حسینی را دست‌مایه طنز قرار داده‌اند که در ادامه به بازخوانی برخی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی در این‌باره می‌پردازیم.

” فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی یه سخنرانی جنجالی کرده توی مجلس. در دفاع از پدرش که #فیش_حقوقی با رقم بالا داشت و بخشیش رو‌هم به خزانه دولت برگردوند. حالا اون لابه‌لا گفته شبکه‌های اجتماعی جولانگاه خناسانه

چقدر زود یادش رفته همین فضای مجازی، به‌خاطر لیست امیدی بودن ایشون، چقدر رای جمع کرد براش”

” این فاطمه حسینی خیلی خوب گفته پدرم سهمش از انقلاب را میگرفت، کاش میکروفونشو قطع نمی کردن  لاقل نصف مسئلوین عزیز همین طرز تفکر دارن”

” فاطمه حسینی از خوبای سفره انقلاب”

“انتخاب فاطمه حسینی اشکال لیستی رای دادن نیست.مشکل چیز دیگه‌ای …

” فاطمه حسینی بطور قطع در رشته «با ده دقیقه سخنرانی خود را به یک شخص منفور بدل کنیم» دکترا داره..”

” یه پارچ آب ببرید سر سفره انقلاب ظاهرا اونجا بدجور آب قطعه”

” فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی تا اومد بگه مردم اگه نون ندارن، برن کیک بخورن، میکروفن #مجلس را قطع کردن!”

” #فاطمه_حسینی چه زودیادش رفت همین شبکه‌های اجتماعی باعث شدن بره مجلس، حالامیگه شبکه‌های اجتماعی جولانگاه خناسانه

زمان انتخابات جولانگاه نبود؟”

” بابا اون بشقاب ته دیگ رو دست به دست کن اینور سفره!!!

فاطمه حسینی و خانواده سر سفره انقلاب”

“وقتی جوگیر بشی به خاطر یه «تَکرار می‌کنم» بری به کل یه لیست رای بدی و بررسی‌ش نکنی،‌ همین می‌شه که دخترصفدرحسینی از توش در می‌آد”

“بعضیا از سفره انقلاب حقشون نون و بوقلمونه، بعضیام مثل ما نون خشک.

تمام اختلاس‌ها و فسادهای مالی آبستن این تفکرند که “انقلاب سفره‌ای ست که سهم‌مان را باید از آن برداریم.”

“نتیجه تفکرات مصلحت اندیشانه بوده که امروز “روزنامه آرمان” نوشته صفدر حسینی از خدمتگزاران نظامه!! ماهی ۷۰ میلیون دستمزد آخه؟ چه خدمتی مگه کرده؟

“دخترصفدرحسینی کجای سفره انقلاب نشستن که ماهی ۶۷میلیون تومن سهمشون بوده؟! اون کارگر بیچاره رو هم سر سفره‌تون راه بدین! وقاحت مرز نداره “

“صفدر جان افرین به بچه بزرگ کردنت. دمت گرم یکی دقیقا مث خودت تحویل جامعه دادی

‏”اصلاح طلب ها اصلاحات رو باید از همین فاطمه حسینی ها و صفدر حسینی ها شروع کنن‏”

“فاطمه حسینی بعد از تشبیه فیش حقوق ۶۸۰ میلیونی باباش، به سهم ایشان از “سفره انقلاب”؛ مرزهای سایز سفره رو جابجا کرد!