تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۳:۴۶
کد مطلب : 75838
سرلشکر جعفری:

بعضی‌ها ادعای یار امام بودن دارند اما توقف انقلاب اسلامی را دنبال می‌کنند/ صهیونیست ها از وحدت مسلمانان می ترسند

امیدنیوز: سرلشکر جعفری عصر امروز در رامهرمز گفت: یکی از اهداف تشکیل گروه داعش جلوگیری از اتحاد ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان بود که به لطف الهی نتیجه عکس داده و اسرائیل غاصب از این وحدت و یکپارچگی هراسناک است.

به گزارش امیدنیوز ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری عصر امروز در جمع رزمندگان شهرستان رامهرمز گفت: امروزه ملت اسلامی ایران سربلندترین و باعظمت‌ترین ملت جهان است که این امر به برکت خون شهیدان محقق شده است.

وی افزود : امروز شاهد هستیم دشمنان داخلی و خارجی با تمام قوا در حال برنامه‌ریزی و توطئه علیه انقلاب اسلامی هستند که نمونه‌های بسیاری از آن اعم از تحریم، تهاجم فرهنگی، تهدید امنیتی و سیاسی هستند.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: دشمن، لحظه‌ای آرام و قرار ندارد تا دل مردم را سست کند و حرکت مردم در راه انقلاب و نظام اسلامی ره به تردید بیاندازد اما به لطف الهی این مکرها به خودشان بازخواهد گشت و هربار که توطئه‌ای علیه ملت ایران اجرا می‌کنند با شکست مواجه می شود و نهایتاً عزت و عظمت بیش از پیش انقلاب اسلامی ایران را به همراه دارد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین به مسئله گروهک تروریستی داعش اشاره و تصریح کرد: یکی از اهداف این گروهک تروریستی را که ۱۵ سال پیش از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت، مقابله با توسعه بیداری اسلامی و صادر شدن انقلاب اسلامی ایران به دیگر کشورها است.

وی افزود: دشمنان نظام اسلامی ، گروه داعش را برای جلوگیری از اتحاد ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان عنوان راه انداخته اند اما به لطف الهی باز هم نتیجه عکس داده و باعث شده این اتحاد قوی‌تر شود و اتفاقاً اولین کشور نامشروعی که از این وحدت و یکپارچگی دچار ترس و اضطراب شده، اسرائیل غاصب است.

جعفری تصریح کرد: هیچ کشوری از جمله آمریکا و اسرائیل جرأت نگاه چپ و تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران را ندارد و این، نتیجه و دستاورد انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با طرح این سوال که چرا ارتش اسرائیل نمی‌تواند وارد غزه شود، افزود: اسرائیل با در اختیار داشتن تمام تکنولوژی و پیشرفته‌ترین سلاح‌ها، هر چه تلاش می‌کند وارد مرزهای غزه شود نمی تواند و دلیل اینکه مجهزترین ارتش منطقه که محدودیتی ندارد در این امر ناتوان مانده درسی است که مردم غزه از جنگ هشت ساله ما گرفتند.

وی در ادامه یادآور شد: امروز تمام خاک فلسطین اشغالی در برد موشک‌های حزب‌الله و مردم غزه است که این امر به معنای سقوط اسرائیل است. رژیم صهیونیستی خود از این مسئله آگاهی دارد و تلاش می‌کند که از این تهدید نجات یابد اما به قوه الهی قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین گفت: بعضی‌ها ادعای انقلابی و یار امام بودن کرده اما متاسفانه توقف انقلاب اسلامی ایران را دنبال می‌کنند و خودشان را هم انقلابی می‌دانند.این‌ها مشکلات سیاسی ما است و همیشه چه در صدر اسلام و چه در دوران حضرت علی(ع) بوده است و طرفداری از حق و فهمیدن حق و پای حق ایستادن، کار هر ملتی نیست و این کار بزرگ را ملت ایران انجام داده و پای آن ایستاده است.