تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۱:۲۰
کد مطلب : 124896
علیرغم تکذیب ارتش یمن صورت گرفت؛

بهانه جویی یانکی ها برای ایجاد چالش در یمن/ آمریکا: یَمنی‌ها به سمت ناوشکن‌‌هایمان موشک شلیک کردند

غرب برابر فرار از زیر مسئولیت جنایت خونین صنعا، می‌خواهد خود را طلبکار جنگ معرفی کند و از هجمه‌های وارده بر رژیم آل سعود بکاهد.

بهانه جویی یانکی ها برای ایجاد چالش در یمن/ آمریکا: یَمنی‌ها به سمت ناوشکن‌‌هایمان موشک شلیک کردند

به نقل از آناج، آمریکایی‌ها که طی روزهای گذشته مدعیِ شلیک موشک به سمت ناوشکن‌ها از سوی نیروهای مقاومت مردمی یمن شده بودند، در جدیدترین مواضع‌شان بار دیگر با تکرار ادعاهای قبلی عنوان کردند عصر روز شنبه چندین موشک به سوی ناوشکن این کشور در دریای سرخ پرتاپ شده اما خساراتی در پی نداشته است.

با تحت فشار قرار گرفتن رژیم آل سعود و حامیان غربی آن‌ها بعد از وقوع جنایت صنعا، آمریکایی‌ها سعی دارند با سوق دادن افکار عمومی به سمتِ ادعاهای واهی سرپوشی بر نسل‌کشی عربستان در یمن بگذارند و با همین دلایل خود ساخته، نیروهای مقاومت را با عنوانِ مقابله به مثل، آماج حملات قرار دهند.

این درحالی است که هیچ گونه سندی مبنی بر شلیک موشک به سمت ناوشکن‌های آمریکایی وجود ندارد و تاکنون نیز به تجهیزات آنان صدمه‌ای وارد نشده است، لذا می‌توان گفت راهی که غربی‌ها در پیش گرفته‌اند بهانه‌جویی برای بازی نظامی در خاک یمن است.

نتیجه‌ی تجاوز به یمن تاکنون نتیجه‌ای جز کشتار مردم غیرنظامی و کودکان نداشته است و تنها فایده‌ی آن برای آمریکایی‌ها ایجاد تنش بین مسلمانان و فروش تجهیزات نظامی به رژیم آل سعود بوده است؛ پیش‌بینی فرجام این جنگ جزو محالات می‌باشد اما آنچه که روشن است، متضرر اصلی این تجاوز خونین سرانِ جاهل عرب هستند.

انتهای پیام/م