تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۷:۵۷:۱۶
کد مطلب : 38319

“به جهنم” از مشروح سخنان روحانی در سایت ریاست‌جمهوری حذف شد + عکس

رئیس‌جمهور صبح امروز در سخنان نسبتا تندی خطاب به منتقدان توافق ژنو و مذاکرات هسته‌ای گفته بود: خوب به جهنم، بروید یک جای گرم پیدا کنید. این جمله در خبر مشروح سخنان روحانی در سایت ریاست‌جمهوری حذف و تغییر کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز مهمان مرکز مطالعات وزارت امور خارجه بود تا برای سفرا و رؤسای نمایندگانی‌های ایارن در خارج از کشور سخنرانی کند.

او در این نشست در حوزه های مختلف اظهار نظر پرداخت و سخنان مهمی در نقد انتقاد منتقدان به توافق هسته‌ای و مذاکرات با ۵+۱ پرداخت.

رئیس جمهور امروز در مهمترین بخش از سخنانش، بدون اینکه اشاره به شخصی بکند، برخی را “بزدل سیاسی” خطاب کرد و گفت: یک عده شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی‌اند؛ هر وقت می‌خواهد مذاکره شود یک عده می‌گویند داریم می‌لرزیم؛ خوب به جهنم، بروید یک جای گرم پیدا کنید.

“عده‌ای در داخل تعامل‌هراسی می‌کنند و می‌گویند چرا به یک خارجی نزدیک شدید؟ می‌گویند خارجی‌ها الکتریسیته خطرناکی دارند، به آنها نزدیک نشوید! یک آقایی می‌گوید هر موقع با خارجی‌ها مذاکره کردیم دچار شکست شدیم. این همه امام و رهبری فریاد زدند خودباوری و اعتماد به نفس؛ این است اعتماد به نفس افرادی که تعامل‌هراسی می‌کنند”؛ این هم بخش مهم دیگری از سخنان امروز رئیس جمهور در جمع سفرای ایران در خارج از کشور بود.

اما، پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری سخنان امروز حجت‌الاسلام روحانی را در دو بخش برگزیده سخنان و مشروح سخنان رئیس‌جمهور منتشر کرده است اما یکی از تندترین بخش از سخنان رئیس جمهور که خطاب به منتقدان مذاکرات هسته‌ای گفته بود، “خوب به جهنم، بروید یک جای گرم پیدا کنید” را حذف و به جای آن این جمله به این شکل تغییر داده است: “بروید یک جای گرم برای لرزه تن‌تان پیدا کنید”.


جمله رئیس‌جمهور در خبر اول منتشره شده


جمله رئیس‌جمهور در مشروح سخنان تغییر کرده است

 1. عباس می‌گه:

  شما هم بدتون نمیاد.ایکاش حذف نمیکردن، چیز بدی نگففته.آخه خیلی ها با این کراای دولت منافعشون به هم خوردخ.یه عده نونشون در زنده نگه داشتن فتنه و این اختلافات با کشورهای خارجیست.
  آقای روحانی مثل احمدی نزاد هیچوقت مردم رو “خس و خاشاک” و روشن فکران رو “بزغاله” خطاب نکردند.
  برید از خدا بترسید

 2. مینا می‌گه:

  کجاش رو دیدی!!!

  اینا خود سانسور هستند!

  خدایی این حقودانی کجا رفته!
  حقوق کیلویی چنده. قدرت رو بچسب!