تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۸:۳۰
کد مطلب : 80583
کريمي:

به خاطر حجازی‌ مربیگری‌ استقلال را قبول‌ کردم

سرمربی تیم ملوان معتقد است اگر موقعیت هایشان تبدیل به گل می شد می توانستند برنده این بازی باشند.

 به گزارش “ورزش سه”، فیروز کریمی در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی گفت: بازی بسیار زیبایی بود و هر دو تیم عالی بازی کردند، زمین مناسب و بازی مناسب این امکان را به تماشاگران ما داده بود که بازی خوبی ببینند. بدون مسایل حاشیه ای، تماشاگران به بهترین شکل تیم را تشویق کردند و همه چیز به خوبی پیش رفت. فشار مضاعفی روی هر دو تیم بود، ولی انصافا موقعیت های ما بسیار موثرتر بود و اگر می توانستیم از آنها استفاده کنیم برنده این بازی بودیم.
وی در پاسخ خبرنگاری راجع به زمان تنها تعویض این تیم یعنی صادق محرمی گفت: من قبلا گفته ام که راجع به تعویض ها نباید سوالی بپرسید، از نظر من صلاح همان موقعی بود که من او را به زمین فرستادم.کریمی راجع به بازی ادامه داد: نیمه دوم فوتبال رو به جلویی بازی کردیم و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم، ما الان در جدول به سرجای خودمان برگشتیم ، در روزهای آخر علاوه بر ارائه بازی زیبا باید به امتیاز هم چشم داشته باشیم، در نیمه دوم این بازی فروزان عالی بود و تیر دروازه هم مانع ما شد. واکنش فروزان در مقابل ضربه رضا اعتمادی را هر ۲۰۰ سال یکبار یک دروازه بان می تواند انجام دهد، بعد از بازی امروز و انجام این واکنش دیگر رفت تا ۲۰۰ سال دیگر.

وی ادامه داد: ما مصدومان زیادی داشتیم اما کادر پزشکی توانست چندتن از بازیکنان ما را برساند، ولی اگر شانس داشتیم و بازیکنان مان را کامل در اختیار داشتیم می توانستیم تعویض های خوبی هم انجام دهیم، احمد آهی هم هنوز از آن بیماری خود نتوانسته رهایی پیدا کند.

وی در رابطه با دوران حضور خود در نیم فصل در استقلال و مقایسه آن با ملوان فعلی گفت: استقلال تیمی دوست داشتنی است که هر کس دوست دارد به آن بپیوندد، ما آن سال با استقلال در واقع قهرمان شدیم اما با یک پرچم قهرمانی را از ما گرفتند. هنوز نیم فصل نشده بود که سعید رمضانی می دانست استقلال به من پیشنهاد داده، پیش من آمد و از بیماری مرحوم حجازی گفت و اصرار داد من این پیشنهاد را قبول کنم، من، سعید رمضانی و خانم حجازی از این بیماری اطلاع داشتیم، من به دیدنشان رفتم و از حتی به دلیل اینکه احساسی شده بودم گریه هم کردم و در نهایت به این دلیل سرمربیگری استقلال را قبول کردم.

وی ادامه داد: استقلال آن زمان به خوبی ملوان الان نیست، ضمن آنکه آن موقع ما در تعطیلات نیم دو هفته فرصت داشتیم مشکلات مان را برطرف کنیم و اینجا پنجاه روز زمان داشتیم.

کریمی در رابطه با بازی های فشرده این تیم گفت: سه بازی در یک هفته به ما تحمیل شد، بعد از عید بازی های ما بسیار فشرده بود، بعد از سایپا، بازی تیم های پیکان و گسترش بسیار به ما فشار وارد کرد.

وی در رابطه ارتباط طرفداران ملوان با تیم گفت: تماشاگران ما بسیار به کمک ما آمده اند، آنها همیشه مایه دلگرمی ما بودند اما یک جاهایی هم باید خویشتن داری کنند. آن ها به بهترین شکل تیم را تشویق می کنند و به بازی گرما می دهند. می توانم بگویم سکوهای ما در این بازی تیم را اداره کردند و ما هم سعی کردیم با بازی خوب به لطفشان جواب بدهیم
وی در رابطه با مشکل بازیکنان مصدوم تیم از جمله روح اله عرب که به آنها اضافه خواهند شد گفت: مشکل عرب جای دیگر است، به نظر من عرب باید برود نی بیاندازد، فقط امیدوارم جای خوبی برود نی بیاندازد.