تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۰۹:۵۴:۰۱
کد مطلب : 114306

به رگبار بستن خانواده‌ آبادانی دم افطار

شامگاه جمعه در محله بهار آبادان اعضای یک خانواده در خانه پای سفره افطاری نشسته بودند که ناگهان زنگ خانه به صدا درآمد. وقتی مرد خانه در را باز کرد دومرد موتورسوار بی‌درنگ به طرفش شلیک کردند.

۴۱۴۹۲۴۱_۲۵۴
به گزارش عصر آبادان به نقل از ایران ، دیگر اعضای خانه که با شنیدن صدای شلیک‌ها، وحشت زده خود را جلوی در رسانده بودند نیز از سوی مهاجمان مسلح هدف شلیک گلوله قرار گرفتند. مردان مسلح لحظاتی بعد از صحنه گریختند. دقایقی بعد همسایه‌ها، مجروحان را به بیمارستان منتقل کردند و با تلاش تیم پزشکی اعضای خانواده از مرگ نجات یافتند.
تیراندازی‌های گاه و بی‌گاه افراد مسلح  در آبادان باعث اعتراض گسترده و جدی مردم این شهرستان شده است و بارها از مسئولان خواسته‌اند باجمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز از سطح شهر بخصوص از عشایر و طوایف منطقه آرامش رابه شهربازگردانند و امنیت مردم منطقه راتأمین کنند اما متأسفانه شدت تیراندازی‌ها نه تنها کم  نشده بلکه این روند همچنان ادامه دارد.
  1. صادق می‌گه:

    اگر نیروی انتظامی با عشایر متمرد با قاطعیت برخورد میکرد بقیه افراد شروری که ابروی طوایف شرافتمند را هم زیرسوال میبرند برخوردقهری میکرد کسی جرات نداشت از این غلط کاریها بکنه , مگر اینجا عراق و لیبی و سوریه هست !!!؟