تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۰۰:۲۲:۳۸
کد مطلب : 17627
استاندار خوزستان عنوان کرد:

به غیر از اهواز، تمام فرمانداران تا پایان سال جاری تغییر خواهند کرد

استاندار خوزستان گفت: پس از بررسی که سه ماه به طول انجامید و برای این که دیدگاه‌های دولت و استانداری به سرعت انتقال یابد تصمیم بر این شد تا تمام فرماندارها به غیر از اهواز تا پایان سال تغییر کند.

عصر آبادان – عبدالحسن مقتدایی در نشست شوراهای استانی دولت با بخش خصوصی که عصر امروز در استانداری برگزار شداظهار کرد: کلیات آیین‌نامه این شورا قبول دارم اما ریاست شورا را قبول ندارم، به نظر من این آیین نامه نیاز به بازنگری دارد.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات اساسی که معمولا با آن روبرو هستیم این است که وقتی می‌خواهد یک کار مثبتی اتفاق بیفتد ما به دنبال نکات منفی آن می‌گردیم و سعی می‌کنیم آن را بیشتر نشان دهیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: به عنوان یک کارشناس می‌توانم بگویم این اختلاف نظرهایی که امروز در جلسه شورا نسبت به آیین‌نامه دیدم مربوط می‌شود به نبود ارتباط مسئولین با یکدیگر که باید برطرف شود.

مقتدایی با اشاره به پیشنهاد خود گفت: معتقدم باید یک جلسه گفت وگو برگزار کنیم و پس از آن که نظرات یکدیگر را شنیدیم، سپس بیاییم وارد جزئیات شویم، بهتر است این جلسه به بعد موکول شود.

وی همچنین در پایان این جلسه با حضور در جمع خبرنگاران نسبت به تغییر فرمانداران چند شهرستان گفت: پس از بررسی که سه ماه به طول انجامید و برای این که دیدگاه‌های دولت و استانداری به سرعت انتقال یابد تصمیم بر این شد تا تمام فرماندارها به غیر از اهواز تا پایان سال تغییر کند.

استاندار افزود: همان‌طور که می‌دانید برای  ۱۲ فرمانداری سرپرست مشخص شد و سعی ما بر این است که تا پایان سال سایر فرماندارها هم دست خوش تغییر شوند.

وی با بیان این که برای انتخاب سرپرست فرمانداری‌ها محدودیت داشتیم، خاطرنشان کرد: بنده برای انتخاب سرپرست فرمانداری‌ها به کمتر از مدرک دکترا قانع نبودم اما به دلیل این که نباید افراد انتخاب شده از بازنشستگان کشور باشند، در چند مورد به تحصیلات کمتر رضایت دادم.