تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۰:۱۴
کد مطلب : 24984

بیانیه قدردانی باشگاه فولادخوزستان

باشگاه فولادخوزستان با انتشار بیانیه‌ای از پیام‌های تبریک قهرمانی مسوولان، ورزشکاران، هنرمندان و مردم قدردانی کرد.

به گزارش عصر آبادان ، باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در پاسخ به پیام‌های تبریک مسئولان، هنرمندان، ورزشکاران و مردم پس از قهرمانی تیم بزرگسالان این باشگاه در لیگ بر‌تر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: «اکنون که با لطف و عنایت پروردگار و با حمایت‌های بی‌دریغ مسئولان محترم کشوری و استانی، پشتیبانی هواداران پرشور و تلاش کادر فنی و بازیکنان و مجموعه فولاد، تلاش‌ها به بار نشسته، قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان در لیگ سیزدهم را تقدیم به مردم شریف خوزستان می‌نماییم.

باشگاه فولاد خوزستان در ادامه بیانیه خود افزوده است: در این زمینه پیام‌های محبت‌آمیز و دلگرم‌کننده بی‌شماری از جانب شخصیت‌های والا مقام کشوری و استانی در راستای تبریک به مجموعه فولاد صادر شده که بسیار انرژی‌بخش و دلگرم‌کننده بوده است و به یاری خداوند متعال موجبات موفقیت در رقابت‌های قهرمانی آسیا را فراهم خواهد کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان ضمن تقدیم این قهرمانی به محضر خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، از همه عزیزانی که حضوری، تلفنی، ارسال نمابر و درج در رسانه‌ها و سایت‌ها ابراز لطف و محبت نموده‌اند، ‌‌نهایت تقدیر و تشکر را تقدیم نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان را از خداوند سبحان مسئلت می‌کند.

منبع: فارس