تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۵:۴۴
کد مطلب : 63385
سرمربی تیم پالایش نفت آبادان:

بیشتر از همیشه به هواداران نیاز داریم/ در آبادان دست و پا بسته نیستیم

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان گفت: در دیدار با تیم دانشگاه آزاد، بیشتر از همیشه به حضور هواداران پرشور و پرشمار خود در سالن ۱۷ شهریور آبادان نیاز داریم.

 

به گزارش عصر آبادان ؛ هماد سامری در خصوص دیدار فردای این تیم در مقابل با دانشگاه آزاد تهران صدرنشین فعلی لیگ ملی بسکتبال کشور، اظهار کرد: تیم دانشگاه یک مجموعه منسجم و هماهنگ است که بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و از کار فنی خوبی نیز بهره می‌برد.
وی افزود: این تیم دارای نظم خاصی است و شیوه‌های منحصری در مسابقه بسکتبال به کار می‌برد و بازی در برابر این تیم دشواری‌های خاص خود را داراست.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: نتیجه‌گیری فوق‌العاده این تیم در طول فصل جاری، با داشتن چنین فاکتورهای مثبتی رقم خورده است و بالطبع کمترین پاداش بازی خوب صدر جدول است.
سامری تاکید کرد: برای هیچ تیمی خصوصا در آبادان و در مقابل تماشاگران خودی دست و پا بسته نیستیم و برای کسب نتیجه به میدان خواهیم رفت.
وی افزود: این قول را می‌دهم که در مقابل صدرنشین لیگ، یک بازی زیبا و غیر قابل پیش‌بینی را از تیم پالایش نفت آبادان شاهد باشیم.
سرمربی تیم پالایش نفت آبادان خاطر نشان کرد: در این دیدار بیشتر از همیشه به حضور هواداران پرشور و پر شمار خود در سالن ۱۷ شهریور آبادان نیاز داریم.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته چهاردهم لیگ ملی بسکتبال کشور، عصر فردا پنجشنبه از ساعت ۱۶ در سالن ۱۷ شهریور این شهر میزبان تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران خواهد بود، این تیم هم‌اکنون با کسب ۱۷ امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد.

منبع: فارس