تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۹:۴۰
کد مطلب : 49577
در سایه بی توجهی مسئولین:

بیشه زاری که تنها زمین چمن در شهرستان لالی است + تصاویر

تنها زمین چمن طبیعی شهرستان لالی این روزها با وجود حال بیماری که دارد جز فوتبال دوستان واقعی شهر کسی را اطراف خود نمی بیند .

 

 

 

 

به گزارش عصر آبادان،  به نقل از لالی نیوز، ورزشگاه شهدای لالی از سال ها پیش همواره به علت کیفیت نامناسب خود مورد اعتراض بسیاری از اهالی ورزش و فوتبال دوستان شهرستان بوده و متاسفانه تا کنون به مشکل آن به صورت جدی پرداخته نشده و این بی توجهی نه تنها به وخیم تر شدن اوضاع این محیط ورزشی منجر شده است بلکه حضور اهالی فوتبال و ورزش دوستان شهرستان در آن را نیز کم رنگ تر کرده است به طوری که اکثر ورزشکاران ترجیح می دهند فعالیت های فوتبالی خود را در سالن های سرپوشیده (که بحث مشکلات سالن ها هم مفصل است) انجام دهند .

در گزارشی تصویری که از وضعیت چمن تنها ورزشگاه شهرستان لالی و با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال و نونهالان مدارس فوتبال شهرستان گرفته ایم اوضاع نامناسبی از جمله ناهمواری سطح زمین چمن،نبود پوشش چمنی استاندارد ، رویش علف های خودرو به میزان زیاد در محدوده زمین ، عدم مناسب سازی پیست اطراف چمن ، سیستم نامناسب آبیاری چمن و … از مهم ترین مشکلاتی عنوان شد که موجب نارضایتی و بعضا مصدوم شدن تعدادی از ورزشکاران می شد .

گفتنی است تنها کاری که در این چمن به صورت واضح مشاهده می شود آب پاشی قسمت هایی از زمین است که باعث شده در بخشی از زمین علف های خود رو با حجم انبوه خود یک بیشه زار کوچکی را بوجود بیاورند و در بخش هایی هم به علت نرسیدن آب ، زمین خشک ، سوخته و خاکی مشاهده شود.

با توجه به استعداد های زیادی که در فوتبال شهرستان لالی از قدیم الایام سراغ داریم و حتی امروزه هم این استعداد ها کم نبوده و البته به دلیل تعطیلی چندین ساله لیگ فوتبال در شهرستان به سبب مشکلات فراوانی از جمله مسائل مالی به نظر می رسد ادامه چنین روندی نه تنها انگیزه ای برای علاقه مندان به این ورزش باقی نمی گذارد بلکه به تبع آن دوری جوانان از فعالیت های ورزشی تهدیدی برای افزایش ناهنجاری های اجتماعی در سطح شهر خواهد بود .

پایگاه خبری لالی نیوز امیدوار است ورزشگاه شهدای لالی برای یک بار دیگر با حمایت مسئولان شهرستانی و استانی و با ترمیم آن و رفع مشکلات موجود در عرصه ورزش پرطرفدار فوتبال در شهرستان به محلی برای تجمع اهالی ورزش دوست شهرستان و تکرار خاطرات روزهای خوش فوتبال در لالی تبدیل شود .

 

پوشش ناهمگون زمین ؛ قسمتی خشک و قسمتی چمن متراکم 

 

قسمت هایی از زمین که توپ هم به سختی در آن دیده می شود

قسمت های خشک زمین

علف های خودرو در زمین

استعدادهایی که از وضعیت زمین رضایت کافی نداشتند

پوشش متراکم علف های هرز

 
لالی نیوز