تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مرداد, ۱۳۹۴ | ۰۶:۵۴:۱۲
کد مطلب : 99725

بیمارستان شهید بهشتی آبادان به دستگاه جدید سونوگرافی مجهز شد

رئیس اداره تجهیزات پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از خرید یک دستگاه سونوگرافی جدید برای بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان خبر داد.

راحیل ابوعلی در گفت‌وگو با عصر آبادان در آبادان اظهار کرد: یک دستگاه سونوگرافی جدید به ارزش ریالی یک‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای خدمات‌رسانی در بیمارستان شهید بهشتی آبادان خریداری شد.

وی در همین خصوص اضافه کرد: دستگاه یادشده با پیگیری‌های صورت گرفته توسط دانشکده علوم پزشکی آبادان از محل اعتبار هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی معالجه بیماران خریداری شد.

رئیس اداره تجهیزات پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان در ادامه همچنین به تخصیص برانکاردهای جدید برای بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشکده اشاره کرد و افزود: به منظور ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به بیماران تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان، تعداد ۷۰ برانکارد جدید به این مجموعه اضافه می‌شود.

ابوعلی با بیان این مطلب که این برانکاردها در راستای طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان‌ها در تحول نظام سلامت در اختیار بیمارستان‌ها قرار می‌گیرد، تصریح کرد: برانکاردهای یادشده را هفته آینده تحویل گرفته و آنها را از سوی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان در اختیار بیمارستان‌های آبادان، خرمشهر، شادگان و ماهشهر قرار می‌دهیم.