تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۳:۴۱:۵۲
کد مطلب : 94636
با حضور مسئولان شهری؛

بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهید بهشتی آبادان افتتاح شد+تصاویر

بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهید بهشتی آبادان صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهری و مردم افتتاح شد.

به گزارش عصر آبادان  آبادان، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهید بهشتی آبادان صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهری و مردم افتتاح شد.

این بیمارستان ۵ هزار مترمربع زیر بنا دارد و اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت آن مصوب و تخصیص داده شده است.

این بیمارستان قرار بود با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت رسمی ساعت ۱۰ صبح امروز افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار ‌گیرد اما بنا به دلایلی معاون وزیر حضور نیافت و با حضور مسئولان شهری رسما افتتاح شد.

گفتنی است دانشکده علوم پزشکی آبادان و سازمان منطقه آزاد اروند در تامین اعتبار این بیمارستان مشارکت داشتند.بیمارستان شهید بهشتی آبادان بعد از نزدیک به دو دهه تعطیلی به منظور خدمات‌رسانی به مردم منطقه افتتاح شده است.

این بیمارستان شامل چهار اتاق عمل، آی سی یو، سی سی یو، زایشگاه و همچنین بخش جراحی زنان و مردان است که بخش اطفال و بخش داخلی آن نیز مجددا بازگشایی می‌شوند.

bimarestan001 bimarestan002 bimarestan003 bimarestan004 bimarestan005 bimarestan006 bimarestan007 bimarestan008 bimarestan009 bimarestan010 bimarestan011

 

 1. روح الله می‌گه:

  آقایان نمابنده فریب مردم بسه دیگه ابن دوره مردم بیدان فقط و فقط چهره های جدید انشالله

 2. حامد می‌گه:

  رای میارن خوبم رای میارن این چن سال که پشت سر هم رای اوردن باز هم رای میارن اصلن صندلی های مجلس انحصارشون . چسبیده به تنشون . نمره انظباط همه ۲۰

 3. محمدرضا می‌گه:

  خوش خنده ها …

 4. مصطفی می‌گه:

  ازکی تاحالا سه نماینده آبادان پیداشون شد.مردم به شمادیگه رای نمی دهند.
  ازاین پس فقط چهره های جدید.