تاریخ انتشار خبر: ۶ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۵:۱۹:۲۵
کد مطلب : 56233
در آبادان و توسط مسئولان /

بی احترامی به چهره های انقلابی دعوت شده همچنان ادامه دارد

عصر آبادان: در حالی که ایراد سخنرانی در محافل عمومی مانند مسجد و دانشگاه و… منع قانونی ندارد اما مسئولان آبادان با تنگ نظری تمام در تلاش اند تا جلسات سخنرانی مدیران و مسئولان انقلابی را لغو و یا کم رونق کنند.

no-speak

به گزارش عصر آبادان : پس از اینکه برخورد تنگ نظرانه و غیرمتعارفی نسبت به حضور حمید رسایی نماینده اصولگرای مجلس صورت گرفت، این رفتارها تا به امروز ادامه یافت و مسئولان ماموریت یافته اند تا از حضور دیگر مسئولان انقلابی و برگزاری جلسات روشنگری ممانعت به عمل آورند.

از نمونه این رفتارها می توان به تلاش برای لغو جلسات سخنرانی آقایان دکتر رحیم پور ازغدی و دکتر صفار هرندی اشاره کرد که اسباب نگرانی و دلخوری جامعه ی انقلابی را فراهم آورد.

روز گذشته اما با خبر شدیم که برخورد مشابهی این بار در دانشگاه آزاد اسلامی آبادان البته به شکل دیگری رخ داد.

فرمانده بسیج دانشجویی این دانشگاه در گفت و گو با عصر آبادان از بی اعتنایی مسئولان دانشگاه نسبت به مراسم روز بسیج با حضور سردار عروج گله مند بود و اظهار داشت: همه می دانیم سردار عروج از مفاخر آبادان و کشور هستند و از ایشان خواهش کردیم برای دانشجویان این دانشگاه جلسه سخنرانی برگزار کنند و خوشبختانه پذیرفتند.

وی افزود: با این حال علیرغم درخواست های مصرانه از رئیس دانشگاه برای حضور در مراسم و ارائه خیر مقدم به میهمانان برنامه ، اما نه رئیس و نه معاونینش هیچ کدام حضور نیافتند تا به نوعی به مراسم گرامیداشت بسیج و میهمان ارزنده برنامه بی احترامی شده باشد.

صاحب نژاد خاطرنشان کرد: بهتر است همه یادمان باشد به برکت بسیج و رزمندگانی چون سردار عروج و امنیت و آرامشی که این عزیران با رشادت به این کشور بخشیدند ، به مدیریت و موقعیت ها دست یافتیم ولذا در مقابل اینان باید با نهایت تواضع و ادب برخورد کنیم.

  1. ناشناس می‌گه:

    بعضی از مسئولین نان به نرخ روز خورند

  2. ناشناس می‌گه:

    این ازبدبختی … است

  3. هومن شجاعی پور می‌گه:

    سرپرست دانشگاه رو باید …ر زد