تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۳:۱۰
کد مطلب : 68734

بی تفاوتی رسانه‌های اصلاح‌طلب نسبت به تجمع مقابل سفارت فرانسه+تصاویر

رسانه های زنجیره ای ضمن پرداختن به مسائل دیگر و نپرداختن به این اعتراض بزرگ همانطور که در روزهای قبل نیز خبری از کمپین‌های محکومیت توهین به پیامبر اکرم در رسانه‌های خود درج نکرده بودند، این بار هم نشان دادند که منافع شخصی خود را بر منافع اسلام ترجیح می دهند.

بی تفاوتی رسانه‌های اصلاح‌طلب نسبت به تجمع مقابل سفارت فرانسه+تصاویر

به گزارش  عصر آبادان ، ، در حالی که روز گذشته اجتماع بزرگی در اعتراض به توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) شکل گرفته و مردم و دانشجویان زیادی در مقابل سفارت فرانسه نسبت به این اقدام فرانسوی ها اعتراض خود را اعلام کردند، رسانه های اصلاح طلب و زنجیره‌ای با بایکوت کردن این اجتماع عظیم از کنار توهین به شأن و ساحت پیامبر اکرم بی تفاوت عبور کردند.

 

این رسانه ها ضمن پرداختن به مسائل دیگر و نپرداختن به این اعتراض بزرگ همانطور که در روزهای قبل نیز خبری از کمپین‌های محکومیت توهین به پیامبر اکرم(ص) در رسانه‌های خود درج نکرده بودند، این بار هم نشان دادند که منافع شخصی خود را بر منافع اسلام ترجیح می دهند.

 

سیاسی کاری‌های این رسانه‌ها به حدی رسیده است که پیامبر اسلام که بالاترین شأن و جایگاه را در میان مسلمانان دارد، نادیده گرفته و با بی توجهی از کنار توهین‌های مکرر به ساحت ایشان عبور می‌کنند.

 

این روزنامه ها با نادیده گرفتن این تجمع عظیم به مسائلی چون حضور روحانی و ظریف در مترو پرداخته و آن را تیتر اصلی روزنامه‌های خود کرده اند.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ط

 

منبع: دانا