تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۷:۳۲
کد مطلب : 119868

تاج: نفت آبادان‌ لیگ برتر را پرطراوت می‌کند

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به تیم‌ها و فوتبالیست‌های خوزستانی در سطح کشور گفت: این تعداد بازیکن و تیم فوتبال نشان دهنده نقش و سهم بسزایی است که خوزستان در فوتبال کشور دارد و این استان دست کمی از پایتخت در این زمینه ندارد.

 

نشست خبری کارلوس کی‌روش و مهدی تاج

مهدی تاج اظهارداشت: عملکرد هیئت فوتبال استان خوزستان در میان سایر هیئت‌ها عملکرد قابل قبولی است و نتایج آن نیز مشهود است.

وی افزود: استان خوزستان در سه سال اخیر سه تیم در لیگ برتر فوتبال داشته که این نشان دهنده فعالیت چشمگیر در زمینه فوتبال در این استان است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری آئین تجلیل از تیم‌های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال سالنی در اهواز گفت: برای تجلیل از فوتبال خوزستان و به ویژه استقلال خوزستان که توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر را نصیب خود کند به این استان آمدیم.

وی با اشاره به تیم‌ها و فوتبالیست‌های خوزستانی در سطح کشور گفت: این تعداد بازیکن و تیم فوتبال نشان دهنده نقش و سهم بسزایی است که خوزستان در فوتبال کشور دارد و این استان دست کمی از پایتخت در این زمینه ندارد.

تاج گفت: از اینکه تیم نفت آبادان به لیگ برتر آمد خوشحال شدم چون واقعا این تیم به شیوه فوتبالی به این مهم دست پیداکرده است و یک تیم پرهوادار است که می‌تواند لیگ برتر را پرطراوت کند.

به گزارش تسنیم، مهدی تاج برای افتتاح چند پروژه ورزشی و همچنین حضور در آئین تجلیل از ورزشکاران رشته های مختلف فوتبال خوزستان در اهواز حضور یافته بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم