تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۴ | ۲۳:۱۸:۱۲
کد مطلب : 105277

تازه ترین اخبار از کاندیداهای رد صلاحیت شده در آبادان / شب مراد شیرازی است امشب؟

اخبار منتشر شده از رد صلاحیت برخی چهره های معروف آبادان توسط شورای نگهبان حکایت دارد.

به گزارش عصر آبادان ، با اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در باره صلاحیت کاندیداهای انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی و انتشار برخی اسامی در ساعات گذشته ، چهره های معروفی که از حوزه انتخابیه آبادان رد صلاحیت شده اند ، مشخص شدند.

بر پایه اخبار منتشر شده در وب سایت های معتبر کشور ، دو تن از نمایندگان فعلی آبادان در مجلس شورای اسلامی از فیلتر شورای نگهبان عبور نکردند و  صلاحیت شان تایید نشد.

محمد سعید انصاری و جواد سعدون زاده دو نماینده ای هستند که رد صلاحیت شدند و شانسی برای حضور در رقابت انتخاباتی اسفندماه ندارند.

جالب است در حالی که از بین سه نماینده آبادان ، تنها دهدشتی مایل به جریان اصلاح طلبی است و بسیاری از سیاسیون ، دو نماینده مذکور را جزو طیف اصولگرا بر می شمردند، امروز برخی رسانه های اصلاح طلب ، برای سیاه تر شدن لیست رد صلاحیت شدگان ، نام این دو را نیز اضافه کرده بودند.

شاید امروز بیش از سایرین ، شیرازی شهردار آبادان از شنیدن این خبر خشنود شده باشد. زیرا موافقان وی ، یکی از دو نماینده یاد شده را عامل سازماندهی تیمی در شورای شهر برای مخالفت با استعفای شهردار به منظور حضور در انتخابات پیش رو می دانست.

از سوی دیگر شنیده می شود ، عبدالله کعبی که سابقه ۳ دور نمایندگی آبادان در مجلس را در کارنامه دارد و آخرین مسئولیت وی ، قائم مقامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بود ، نیز رد صلاحیت شد و به نظر می رسد نامزدهای انتخاباتی آبادان ، از رقابت با یک رقیب سرسخت ، آسوده خاطر شدند.