تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۱:۱۴:۱۲
کد مطلب : 24405

تازه ترین خبر از ثبت نام یارانه

رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: در ادامه ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی،ثبت‌نام از سرپرستان خانوار با کد ملی دارای رقم سمت راست۱ دو ساعت زودتر آغاز می‌شود.

عصر ابادان – نصر‌الله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اینکه در روز اول ثبت‌نام یارانه‌ها تا قبل از ظهر کندی در سایت رفاهی و شبکه وجود داشت، اما این کندی برطرف شده و در حال حاضر شبکه در شرایط بسیار عالی قرار دارد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات افزود: برای اینکه تعداد افرادی که رقم سمت راست کد ملی آنها ۱ است کمی بیشتر از کد صفر است، بنابراین دو ساعت زودتر سایت رفاهی برای آنها باز می‌شود و این افراد می‌توانند از ساعت ۲۲ امشب برای ثبت‌نام وارد سایت شوند.

جهانگرد افزود: در واقع برخی از مشکلات باعث کندی سایت رفاهی شده اما اختلال تکنیکی در شبکه نبوده است و ظرفیت اینترنتی بسیار وسیعی برای سایت رفاهی در نظر گرفته شده و به مردم با اطمینان می‌گوییم مشکلی از این بابت نیست.

معاون وزیر ارتباطات افزود: کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند، می‌توانند فرم کاغذی را پر کنند و از طریق درگاه‌های در نظر گرفته شده و سازمان‌های اعلام شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات افزود: از اینکه مردم به ندای رئیس جمهور پاسخ داذه و انصراف خود را از دریافت یارانه‌ اعلام کردند به سهم خود تشکر می‌کنم.

  1. lkjrn می‌گه:

    نفت ملی است یعنی مال ملت است. طبق آمار خودشان روزانه هشت ونیم میلیون بشکه نفت از زمینهای ایران استخراج میشود (مصرف پالایشگاهها وپتروشیمی داخل+ صادرات)که به قرار بشکه ای ۱۰۵ دلار و دلار ۳۰۰۰ تومان سهم هر ایرانی ماهیانه بیشتر از یک میلیون تومان است ( یا باید پولش را به ملت بدهند یا باید ارزان کنند)