تاریخ انتشار خبر: ۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۵۸:۴۳
کد مطلب : 18835
مسئول مشارکت‌های آموزش و پرورش آبادان خواستار شد

تامین ۲۰۰۰ نهال برای کاشت در مدارس آبادان

مسئول مشارکت‌های آموزش و پرورش آبادان خواستار تامین دو هزار اصله نهال برای کاشت در مدارس این شهرستان در روز درختکاری شد.

عصر آبادان –  هادی علوانی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش آبادان که با حضور همه اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن روز درختکاری در ۱۵ اسفند و برای کاشت دو هزار اصله نهال در مدارس این شهرستان به مناسبت این روز از شهرداری درخواست تامین این نهال‌ها را داریم.

وی افزود: این نهال‌ها توسط دانش‌آموزان و معلمان در ۶۰ مدرسه آبادان کاشته خواهد شد.

مسئول مشارکت‌های آموزش و پرورش آبادان ادامه داد: همچنین باتوجه به اینکه در روز ۱۸ اسفند ماه شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در آبادان برگزار می‌شود از همه مسئولان می‌خواهیم تا در این جشنواره حضور داشته باشند.

علوانی تصریح‌کرد: تشکیل جلسه کارگروهی برای کیفیت‌بخشی مراسم جشن نیکوکاری با حضور سازمان‌های حمایتی از دیگر موارد درخواستی است.

وی اضافه‌کرد: یکی دیگر از مواردی که در جشن نیکوکاری باید درنظر داشت این است که کمک‌های حاصل از این جشن به مدارس روستایی و مدارسی که در حاشیه شهر قرار دارند اختصاص داده شود.

مسئول مشارکت‌های آموزش و پرورش آبادان خاطرنشان‌کرد: باتوجه به در پیش بودن هفته امور تربیتی و حضور ۳۰۰ نفر از مربیان تربیتی به این مناسبت از امور صنفی خواسته می‌شود در زمینه پذیرایی اقدامات لازم را انجام دهد.

علوانی افزود: تامین باکس، سطل و کیسه زباله برای ۱۳۰ مدرسه میزبان مهمانان نوروزی در آبادان توسط شهرداری، همکاری اداره آبفا برای رفع خارج از نوبت گرفتگی فاضلاب مدارس میزبان مهمانان نوروزی و همکاری شهرداری برای شست‌وشو و آماده‌سازی مدارس برای استقبال از مهمانان از دیگر درخواست‌های دوازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش است.

 

 

فارس