تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۶:۵۰:۵۰
کد مطلب : 48185
خبر ویژه:

تبانی ، رانت و فساد ؛ محصول مافیای اقتصادی در یک سازمان شهری / وقتی کانون تبلیغاتی ، آدم می خرد ؟!

عصر آبادان:فعالیت مافیایی یک کانون تبلیغاتی در یکی از سازمان های شهری ، از احتمال وجود یک فساد گسترده خبر می دهد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از یک منبع آگاه ، برخی از اعضای یکی از نهادهای مردمی و شهری تبدیل به لابی قوی یک کانون تبلیغاتی شده اند و هر چه می گذرد حمایت نامشروع آنان از این کانون بیشتر می شود.

این منبع آگاه می افزاید: اگر چه پشت پرده ی این زد وبندها هنوز محرز نشده اما شنیده می شود صاحب کانون تبلیغاتی با استفاده از روش تطمیع ، رای آنها را خریده است تا بازار تبلیغاتی این کانون همیشه گرم بماند.

وی در ادامه گفت: شرکت تبلیغاتی مذکور، طی چند سال و با استفاده از این شگرد ، تبدیل به یک غول تجاری شده و به مدد رانت اقتصادی اش ، همواره برنده ی مناقصات یک سازمان شهری است.

این منبع موثق تصریح کرد: خبر ناگوارتر اینکه گفته می شود نفر اول این سازمان شهری نیز به ادامه فعالیت های  کانون تبلیغاتی کمک می کند و به نوعی در فساد پنهان مالی سازمان شریک است.

وی همچنین افزود: آقایان  “میم” ، “ث ” و “ز”  و خانم ” ک” از افرادی هستند که اسیر این شرکت تبلیغاتی شده اند و برای رونق بخشیدن به کار این شرکت ، تلاش چشمگیری دارند.

این فرد مطلع خاطر نشان کرد: همین حمایت ها و رانت خواری ها باعث شد کانون تبلیغاتی مورد اشاره تبدیل به یک غول اقتصادی شود.غولی که به خود اجازه می دهد در کشوری با حاکمیت شیعه، نسبت به عقاید مذهبی مردم بی اعتنایی کند و بدون هیچ واهمه ای آنچه خود در نظر دارد را به جامعه هدف، دیکته کند.

عصر آبادان سعی دارد در آینده و پس از کشف حقایق جدیدتر ، بصورت شفاف به مافیای موجود در این داستان بپردازد تا شهروندان بیش از گذشته به ماهیت پلید افرادی که از گرده مردم به ناحق بالا رفته اند ، پی ببرند و در آینده با آگاهی و شناخت افزون تر ، دست به انتخاب بزنند.

 1. احمدیان می‌گه:

  با سلام بسیار جالب نوشته شده نمونه مشابه این داستان را هم ما در شهر ایذه داریم بدون هیچ گونه مزایده و تشریفات اداری کل بیلبرد های و فضای تبلیغاتی را به صورت انحصاری و مادام العمر به یک کانون تبلیغاتی داده اند و هرچقدر دوست داشته باشه از مردم پول می گیره بابت اجاره بیلبرد می گیر ه هیچ کس هم کارش نداره همه مسولین هم می دونند ولی خواب هستن می توانید نمونه قرارداد این کانون را سرچ کنید تخلفات … ایذه حتما می بینید .دورد بر شما که واقعیت هارا می گید

 2. بدبخت می‌گه:

  بنازم به اقتدار … ها,سهمت را نداده اند کانون تبلیغاتی داری, چیزی گیرت نیامده, از … بگیر. پیمانکار جشن خوبیه..

 3. بدبخت می‌گه:

  خجالت بکش مافیا چیه,نبینم دیگه چرت و پرت بنویسی

 4. ناشناس می‌گه:

  هیچ اتفاقی رخ نمیده
  به پاشمارا…

 5. بدبخت می‌گه:

  خودت سرکاری عفت کلام داشنه باش,چرا توهین میکنی, حتما لایحه ات در … تصویب نشده, بچه های … گل سرسبد شهرند حق نداری بهشان تهمت بزنی حق نداری آرامش و افکار مردم را مشوش کنی بچه های … شایستگی و لیاقت خود را در خدمتگزاری ثابت کردند شما یک شخص منفی نگر هستید,