تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۳:۰۵
کد مطلب : 48191
خبر ویژه:

تبانی ، رانت و فساد ؛ محصول مافیای اقتصادی در یک سازمان شهری / وقتی کانون تبلیغاتی ، آدم می خرد ؟!

عصر آبادان:فعالیت مافیایی یک کانون تبلیغاتی در یکی از سازمان های شهری ، از احتمال وجود یک فساد گسترده خبر می دهد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از یک منبع آگاه ، برخی از اعضای یکی از نهادهای مردمی و شهری تبدیل به لابی قوی یک کانون تبلیغاتی شده اند و هر چه می گذرد حمایت نامشروع آنان از این کانون بیشتر می شود.

این منبع آگاه می افزاید: اگر چه پشت پرده ی این زد وبندها هنوز محرز نشده اما شنیده می شود صاحب کانون تبلیغاتی با استفاده از روش تطمیع ، رای آنها را خریده است تا بازار تبلیغاتی این کانون همیشه گرم بماند.

وی در ادامه گفت: شرکت تبلیغاتی مذکور، طی چند سال و با استفاده از این شگرد ، تبدیل به یک غول تجاری شده و به مدد رانت اقتصادی اش ، همواره برنده ی مناقصات یک سازمان شهری است.

این منبع موثق تصریح کرد: خبر ناگوارتر اینکه گفته می شود نفر اول این سازمان شهری نیز به ادامه فعالیت های  کانون تبلیغاتی کمک می کند و به نوعی در فساد پنهان مالی سازمان شریک است.

وی همچنین افزود: آقایان  “میم” ، “ث ” و “ز”  و خانم ” ک” از افرادی هستند که اسیر این شرکت تبلیغاتی شده اند و برای رونق بخشیدن به کار این شرکت ، تلاش چشمگیری دارند.

این فرد مطلع خاطر نشان کرد: همین حمایت ها و رانت خواری ها باعث شد کانون تبلیغاتی مورد اشاره تبدیل به یک غول اقتصادی شود.غولی که به خود اجازه می دهد در کشوری با حاکمیت شیعه، نسبت به عقاید مذهبی مردم بی اعتنایی کند و بدون هیچ واهمه ای آنچه خود در نظر دارد را به جامعه هدف، دیکته کند.

عصر آبادان سعی دارد در آینده و پس از کشف حقایق جدیدتر ، بصورت شفاف به مافیای موجود در این داستان بپردازد تا شهروندان بیش از گذشته به ماهیت پلید افرادی که از گرده مردم به ناحق بالا رفته اند ، پی ببرند و در آینده با آگاهی و شناخت افزون تر ، دست به انتخاب بزنند.

 1. مش قربون می‌گه:

  ما که نفهمیدیم این وسط ل چه کارست؟؟؟؟

 2. سمانه می‌گه:

  چرا بچه های زحمت کش خراب میکنی شما بشتت گرم نترس اخراج نمیشی خواهشن به مردم تهمت نزن

 3. سمانه می‌گه:

  واقعا متاسفم چقدر دروغ مینویسید خدا روزیتون جای دیگه بده

 4. صبح صادق می‌گه:

  همه پیامها از یک جا هدایت میشوند نشون میده دست در خوب کندویی گذاشته عصر ابادان اون مدیر سازمان شهری نقاب خوبی روی صورتش گذاشته اما دیر یا زود این نقاب را خواهیم کشید صبج صادق نزدیک است برادران

 5. ناشناس می‌گه:

  شماکه داری این سایت رومدیریت میکنی اگه جربزه داشتی که خودت مستقل کارمیکردی نمیرفتی پشت چندتامسئول گردن کلفت شهری واستانی پنهان بشی ماکه میدونیم ازکجاداری حمایت میشی/ضمنا جالبه واسم حتمااختلافاتی بین مهره هاتون توی این ارگان بااوناپیش اومده که داریدجوش میزنید.البته خیلی ناشیانه عمل کردیدحداقل میزاشتیدچندروزازاین جریانات بگذره بعدخبرمیزاشتی که همه نفهمن که مهرتون کیه که اینطورپوشش خبریش میدید.

 6. سروش می‌گه:

  اقای شهروند خیلی خنگولی.مثل کبک سرت رو کردی تو برف. پشکلویچ

 7. بیخیال می‌گه:

  با این خبر ویژه وپراز دروغت نه فقط به … مردم تهمت زدی بلکه به تمام مسولین. امن وامنیت موجود مرهون همدلی و تعهد … و … است,خجالت بکش,بنده ازتمام … و … دلسوز شهر تقدیر و تشکر میکنم و برای آنها آرزوی موفقیت میکنم,خداوندا خدمتگزاران دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راحفظ بفرماورهبر معزز انقلاب حضرت امام خامنه ای را عافیت و سلامت بگردان.

 8. مسلمان می‌گه:

  آقای مسلمان,,,,,درشب عیدبزرگ مسلمانان چرا دم از فتنه و تفرقه میزنی شیعه و سنی مسلمانند, شما چه مدعی ای هستی که حتی فرمایشات امام راحل رحمت الله علیه و مقام معظم رهبری دامت برکاته راهم ملاحظه نکردی,مطمین باش … از شما خیلی شریف تروپاکترند. شمایک شخص شکست خورده انتخاباتی هستی که از روی بغض و کینه داری تهمت میزنی,شما رامسلمان خطاب کردم که به خودت بیایی وبه دیگران تهمت نزنی مسلمان.

 9. شهروند می‌گه:

  آقای خلج عزیز,تو دیگه چرا.ماهیت شما که معلومه, چون کافر همه رابه کیش خود پندارد نشان دادی که چی هستی. ازجایگاه نادانان صحبت میکنی,برای شهرم متاسفم که توسخنگوی آن هستی متاسفم

 10. شاهد می‌گه:

  باسلام واحترام,جنابعالی در چه جایگاهی قراردارید که این چنین به پاکترین فرزندان این شهر تهمت میزنید شما به مردم شهر دارید تهمت میزنید,یادت باشد ث و ز افرادی پاک,مومن,متعهدوولایت مدار هستند وبرچسبهای رانت وفسادمالی نمیچسبد شما نشان دادید وجدانتان را زیرپا گذاشتید,البته اگر داشته باشید.شما که این همه مطمین هستید نکند شما هم شریک هستید حیف ازاین سایت که بامطالب تهمت وافترا شماازچشم مردم می افتد. برو بابا خودت را اصلاح کن. زحمات وخدمات …برکسی پوشیده نیست بخصوص اساتید بزرگوار ث و ز

 11. خلج می‌گه:

  فقط ادعا دارن.
  از داعشی ها بدترن.
  به جون شهر افتادن. دزد ها

 12. جوشن می‌گه:

  این خبراست یا تهمت وافترا.اگرمسلمانی بازهم تاکید میکنم اگر مسلمانی ازخدا بترس که داری به پاکترین فرزندان این شهر که همان … شهرهستند داری مغرضانه بیمارگونه تهمت می زنی,