تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۰۱:۴۲:۴۹
کد مطلب : 42863

تبدیل مرسدس به دفترتجاری لوکس+تصاویر

نمایشگاه مسکو برای معرفی یک نسخه ویژه از ون اسپرینتر توسط برابوس انتخاب شده است تا نهایت جاه‌طلبی و اوج هنر و تکنولوژی این شرکت را در یک فضای کوچک به شیوه‌ای دلپذیر نشان دهد.

 برای تبدیل یک ون اسپرینتر به یک دفتر کاری لوکس، نسخه با فاصله دو محور کشیده از این خودرو انتخاب شده است. چهار صندلی به صورت رودررو برای ایجاد فضایی مناسب مذاکرات رودررو با فاصله‌ای مناسب نصب شده‌اند. یک ردیف صندلی سوم نیز در انتهای کابین قرار گرفته است تا با در نظر گرفتن راننده و صندلی جلو، مجموع ظرفیت کابین را به هشت صندلی برساند. البته می‌توان از ردیف سوم صندلی‌ها به نفع فضای بار بیشتر چشم‌پوشی کرد.

صندلی‌ها از امکانات کاملی بهره می‌برند. می‌توان آن‌ها را کاملاً خواباند. همچنین دارای سیستم گرم‌کن داخلی و تهویه و ماساژور و با قابلیت تنظیم الکتریکی در وضعیت و جهات مختلف با سه حافظه می‌باشند.

روکش چرم مخصوص با رنگ قهوه ای و آلکانترا همراه با چوب طبیعی از پوشش‌های داخل کابین به شمار می‌آیند. سیستم تهویه مخصوص نیز با همکاری شرکت آلمانی Eberspächer توسعه یافته است. با استفاده از شیشه‌های رنگی و پرده‌های الکتریکی روی هشت پنجره، فضای داخلی کاملاً محصور و حریم خصوصی آن حفظ می‌گردد. یخچال، میزهای تاشوی الکتریکی، سیستم صوتی پیشرفته و سقف شیشه‌ای از دیگر امکانات این خودرو می‌باشند.

برای این خودرو از سیستم‌های الکترونیکی و ارتباطی نظیر صفحه نمایش ۴۲ اینچ HD و دو صفحه نمایش ۱۰ اینچی در کنسول وسط، نوت بوک و تبلت استفاده شده است.

در بیرون خودرو، رنگ مشکی بدنه و جلوپنجره مشبک جدید با نشان برابوس، چراغ‌های LED روزتاب روی سپر، چرخ‌های ۱۸ اینچی آلیاژی و اگزوزهای دوگانه به چشم می‌خورند.

قیمت این ون لوکس بسته به تجهیزات سفارشی متفاوت خواهد بود.