تاریخ انتشار خبر: ۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۷:۰۵
کد مطلب : 34281

تبلیغات سگی به روزنامه های اهواز هم سرایت کرد+تصاویر

درج آگهی فروش سگ مورد استقبال قرار گرفت و حتی پیشنهاد داند آگهی را در ابعاد بزرگتر وقیمت بیشتر در دو صفحه عربی و فارسی درج می کنیم.

به گزارش رهیاب به نقل از به گزارش اهوازنوین: تبلیغ فروش سگ در لابه لای دیگر تبلیغات صفحه نیازمندی های روزنامه اهوازی یکی از مواردی است که امروزه برخی با چشم پوشی از فرهنگ و سبک زندگی دینی و اسلامی خواسته و ناخواسته اقدام به اشاعه و ترویج آن دارند.

چندی است که تبلیغات فروش حیوانات در دنیای مجازی در بعضی سایتها بصورت غیرمجاز منتشر میشود اما درج آگهی حیوانات آن هم از نوع سگ در صفحه نیازمندی ها امری تعجب برانگیز است.

البته فراتر از تعجب برانگیز بودن تاسف برانگیز است که یک رسانه  هرچند تبلیغاتی که می تواند از ظرفیت های خود در جهت مطلوب تری استفاده کند ، اقدام به درج همچین آگهی سخیفی کرده و همسو با دشمنان جبهه فرهنگی گام بردارد.

شاید هم با خود اندیشیده اید که در این شلوغی تبلیغات کسی حواسش بر تبلیغ دور از شان و فرهنگ ایرانی و اسلامی نیست؟

 

 

 

 

برای آگهی بیشتر در این خصوص با دفتر آگهی نامه مذکور تماس گرفته و درخواست درج آگهی فروش سگ در ابعاد بزرگتر کرده ومورد استقبال منشی قرار گرفته و پیشنهاد دادند که در ازای مبلغ بیشتر آگهی را در دو صفحه عربی و فارسی درج می کنیم.

 

 

 

 

و اما سخن آخر با آگهی نامه مذکور:بر همگان واضح است که درج این آگهی ، قطعا با دیدی تک بعدی و آن هم در بعد مادی در این صفحه درج شده است اما این آگهی با هر دلیل و با هر ضائقه ای که در این روزنامه درج شده است همان گونه که چشمان ما از جهت وجود این نوع  آگهی فروش در میان دیگر تبلیغات فروش بیگانه بود با عرف و فرهنگ ایرانی و اسلامی نیز بیگانه است باشد که زین پس قبل از اینکه رنگ و لعاب اسکناس ها جهت درج تبلیغ چشمتان را بگیرد، نیم نگاهی نیز به  فرهنگ  سرزمین اسلامی خود داشته باشید.

 

 

 

 
اهوازنوین