تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۵:۵۸
کد مطلب : 60490

تبلیغات محیطی مراسم سالگرد آیت الله جمی آغاز شد / ابهام دوباره برای حضور یا عدم حضور بیت آیت الله جمی در مراسم سالگرد

عصر آبادان: مهدی جمی فرزند مرحوم آیت الله جمی گفت: معلوم نیست در مراسم سالگرد باشم یا نه.

به گزارش عصر آبادان: در حالی که چند روزی به مراسم سالگرد ارتحال امام جمعه فقید آبادان باقی مانده است ، تبلیغات محیطی و نصب بیلوردهای شهری آغاز شده است.

همانگونه که قبلاً در خبرها آورده بودیم ، امسال تمهیداتی جهت تبلیغات نسبتاً سنگین در سطح شهر آبادان در نظر گرفته شده که با سبک زندگی مرحوم آیت الله جمی در زمان حیات شان ، تعارض دارد.

در همین راستا سعی کردیم با فرزند مرحوم آقای جمی ، یعنی مهدی جمی گفت و گوی تلفنی برقرار کنیم که وی ضمن عذرخواهی از این پایگاه خبری ، از انجام مصاحبه خودداری کرد و گفت: من از شما معذرت می خواهم و با هیچ رسانه ای مصاحبه نمی کنم.

البته مهدی جمی در مراسم سالگرد شرکت می کنید یا خیر ؛ اینگونه جواب داد: هیچ چیز معلوم نیست. ممکن است شرکت نکنم و شاید هم شرکت کردم.

گفتنی است مهدی جمی در چند سال اخیر در مراسمی که هر ساله به مناسبت درگذشت مرحوم جمی برگزار شد شرکت نکرد و همین باعث بروز شایعاتی مبنی بر اختلاف نظر بیت آقای جمی با نحو ه ی اجرای این مراسم سالانه شده است.

با این حال از نوع پاسخ فرزند آیت الله جمی و ابهامی که برای حضورش در این مراسم نشان داد ، اینگونه بر می آید که احتمالا وی امسال نیز رضایت چندانی ندارد و این احتمال وجود دارد که غایب بزرگ این مراسم همچون چند سال اخیر لقب بگیرد.