تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۲:۱۳
کد مطلب : 67431
رئیس اداره میراث فرهنگی آبادان:

تبلیغات گردشگری نوروزی آبادان نیازمند اصلاح است

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان گفت: تبلیغات گردشگری نوروزی در این شهرستان نیازمند اصلاح است.

خبرگزاری فارس: تبلیغات گردشگری نوروزی آبادان نیازمند اصلاح است

به گزارش  عصر آبادان، شمس‌الدین نوربخش غفاری ظهر امروز در نخستین نشست هماهنگی و هم‌اندیشی اعضای ستاد نوروزی در آبادان، اظهار داشت: قصد داریم نقاط ضعف سال‌های گذشته را پوشش دهیم و برای بخش‌های اثر بخش اهمیت بیشتری قائل شویم.
وی ادامه داد: در بخش میراث فرهنگی بخش جمع‌آوری آمار و اطلاعات را فعال‌تر از گذشته دنبال خواهیم کرد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان تصریح کرد: پیشنهاد ما این است که در بحث تبلیغات، صرفاً تبلیغات مد نظر قرار نگیرد و در کنار آن به اطلاع‌رسانی نیز اهمیت داده شود.
نوربخش افزود: در سال‌های گذشته شهرداری آبادان از طریق «بلوتوث» اقدام به اطلاع‌رسانی می‌کرد که این شیوه بُعد مسافت کمی را پوشش می‌دهد و بهتر است پیامک گسترده را جایگزین این روش کرد.
این مسئول با تحسین راه‌اندازی تورهای گردشگری توسط نهادهایی چون سازمان منطقه آزاد اروند و شهرداری آبادان، آن را یک عملکرد مثبت و جاذبه‌پذیر دانست و تاکید کرد: این‌گونه برنامه‌ها باید به صورت گسترده‌تر و همه‌گیر برگزار شود تا شهروندان آبادانی و مسافران نوروزی با سهولت بیشتری از این خدمات استفاده کنند.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان خاطرنشان کرد: وظیفه سازمان میراث فرهنگی در ایام نوروز بسیار سنگین است و در طول این ایام مسافران زیادی جهت بازدید از اماکن این نهاد دیدن می‌کند و طبیعتاً کثرت مراجعان نیاز به خدمات‌رسانی بهداشتی دارد.

نوربخش اذعان داشت: گنجایش این اداره برای انجام این خدمات بسیار کم است که از نهادهای اجرایی تقاضا داریم ما را در این امر یاری کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان با ارائه پیشنهاد اصلاح نحوه توزیع بروشورهای تبلیغاتی و راهنمایی مسافران گفت: در بحث تبلیغات نباید از داربست‌ها استفاده کرد و در انجام تبلیغات صرفاً تبلیغ نباید مد نظر باشد بلکه اطلاع‌رسانی امری به مراتب مهم‌تر از تبلیغات است.

انتهای پیام/۷۲۰۱۳/ن۳۰/ظ