تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۵:۱۵
کد مطلب : 29089

تجاوز شیخ سلفی به یک دختر ۱۱ساله

نشریات انگلیسی از تجاوز یک شیخ سلفی به نام عمر سلیمان به یک دختر ۱۱ ساله خبر دادند.

روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود نوشت:

*حوزه هنری هم بعله! روزنامه اطلاعات در ضمیمه خود ضمن چاپ عکس آرایش کرده و بدحجاب یک خانم خواننده، از کنسرت وی برای خانم‌ها در تالار سوره حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد! در این خبر برای آنکه این اقدام توجیه‌پذیر شود این نکته نیز اضافه شده که درآمد حاصل از این کنسرت صرف ساخت فضاهای آموزشی در نقاط محروم خواهد شد. هر چند این کنسرت اختصاص به زنان دارد ولی در همین خبر با ذکر نام، تصریح شده است که تنظیم کننده صداها یک مرد است!

* ناصر العمر، از مفتی‌های سرشناس عربستان سعودی گفت: اگر نیروهای مجاهد در عراق و شام گرفتار شیعیان شدند، بهتر است برای رهایی از آنان (شیعیان) کشف عورت کنند، زیرا “عمروعاص” این کار را جلوی پیشوای شیعیان “علی” علیه السلام انجام داد و جان خود را نجات داد. وی خطاب به تروریست‌هائی که در سوریه و عراق علیه دولت‌های این دو کشور شورش کرده‌اند تأکید کرد: “بر شما رزمندگان مجاهد واجب است که جلوی رافضی‌ها کشف عورت کنید تا بتوانید جان خود را نجات دهید.”

* نشریات انگلیس از تجاوز یک شیخ سلفی به نام عمر سلیمان به یک دختر ۱۱ ساله خبر داده‌اند. نیروهای امنیتی انگلیس فرد مذکور را بازداشت و وی را به مقامات ارشد امنیتی تحویل دادند. در بازجویی اولیه انجام شده با این شیخ وهابی، او گفت: تجاوز در مکتب ما جایز است. پس از اظهارات و ادعای سخیف این وهابی، اعتراضات و انتقادات شدید متوجه وی شد و کشیش‌های کلیساهای انگلستان در نامه‌ای خطاب به دادگاه جنایی انگلیس نوشتند: مسلمانان مدعی هستند که ما کشیش‌ها به خواهران دینی مان تجاوز می‌کنیم اما آنها این کار را انجام می‌دهند و از این کار شرم و حیا ندارند! در پی انتشار نامه کشیش‌های انگلیسی، دادگاه جنایی این کشور برای فرد مذکور حکم ۴۰ هفته زندانی صادر کرده است.