تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۲:۴۴:۲۳
کد مطلب : 80015
در آمریکا؛

تجاوز شیطانی به پسر۱۱ ساله / پدر قربانی متجاوز را تا سر حد مرگ کتک زد+عکس

متجاوز ۱۸ ساله آمریکایی بعد از اینکه پدر یکی از قربانیان او را در حال سوءاستفاده جنسی از پسر ۱۱ ساله‌اش به دام انداخت، توسط این پدر مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، پسر ۱۸ ساله به نام “ریموند فرولاندر” بعد از اینکه در حال سوءاستفاده جنسی بیمارگونه از یک پسر ۱۱ ساله به دام انداخته شد، تا حد مرگ توسط پدر قربانی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و در استخر خون خود‌‌ رها شد تا بمیرد.

 

پدر قربانی که نام او به دلایل قانونی فاش نخواهد شد، به یک حمله بسیار خشونت آمیز برروی یک پسر ۱۸ ساله روان پریش دست زد و بعد از کبود کردن کل بدن او، نوجوان را بی‌هوش‌‌ رها کرد تا بمیرد.

 

پدر قربانی، بعد از ضرب و شتم شدیدی که با این حمله، توانست نوجوان شیطانی را به زمین بزند، با پلیس شهر “دایتون” آمریکا تماس گرفت و به آن‌ها گفت: من با چشمان خود دیدم که این پسر بالغ در حال آزار و اذیت جنسی پسر ۱۱ ساله‌ام است، من نتوانستم این را تحمل کنم و به جای شما ماموران پلیس، تصمیم گرفتم او را از پا در آورم.

 

زمانی که ماموران پلیس به صحنه حادثه رسیدند، متجاوز ۱۸ ساله را دیدند که در خون خود غلط می‌زند و رو به مرگ است،آن‌ها متهم “فرولاندر” را برای زنده ماندن به بیمارستان منتقل کردند.

 

این پسر بعد از اینکه از مرگ جان سالم به در برد، به ۳ سال سوء استفاده جنسی از کودکان اقرار کرد.

 

رئیس پلیس “مایک چستوود” به خبرگزاری‌ها گفت: پدراین قربانی ۱۱ ساله، برای ضرب و شتم و بی‌هوش‌‌ رها کرن این پسر با صدمات جدی، متهم نمی‌شود چرا که او مثل یک پدر واقعی عمل کرده است.

 

وی افزود: این پدر دقیقا کاری را انجام داده است که هر پدر حقیقی در این شرایط عمل می‌کرد.

 

“فرولاندر” در دادگاه روز ۵ شنبه ۲ آپریل ۲۰۱۵، بعد از اینکه هیچ اعتراضی به اتهام تجاوزهای شیطانی‌اش بر روی قربانیان زیر ۱۲ سال نداشت، به ۲۵ سال زندان محکوم شد.

 

“فرولاندر” همچنین مجبور شد تا برگه سابقه متجاوز جنسی را امضا کند و برای همیشه باید این نام ننگین را با خود به یدک بکشد.

 

بعد از حکم او، پدر قربانی به روزنامه‌ها گفت: او در طی تمام ۲۵ سال آینده، خواهد فهمید که به چه دلیل اجازه دادم تا زنده بماند.