تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۰۰:۲۹:۱۲
کد مطلب : 93010
دستگیری به دلیل افشای رابطه غیراخلاقی؛

تجاوز مرد خیر به کودکان بی سرپرست!+عکس

مردی که به نام نیکوکاری به کودکان بی‌سرپرست تجاوز می‌کرد، توسط کودکان هویتش برای مردم فاش شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، مردی که به نام نیکوکاری به کودکان بی‌سرپرست تجاوز می‌کرد، توسط کودکان هویتش برای مردم فاش شد.

 

پدری که مورد افتخار خانواده‌اش‌ و مردم بود، به عنوان سرپرست به بیش از هفتاد بچه بی سر پرست به دختران تحت پوشش تجاوز کرد.

 

این پدر که در یک برنامه تلویزیونی به عنوان سرپرستی و حمایت از هفتاد بچه بی سرپرست مورد تقدیر قرار گرفته است حالا بدلیل یک سلسله از تجاوز به بچه ها در بازداشت بسر میبرد.

 

“بیل راسبون” که سعی میکرد با تهدید کردن قربانی هایش از فاش شدن سواستفاده هایش جلوگیری کند. وی انها را تهدید میکرده که اگر او را به عنوان یک تجاوز گر بچه ها فاش کنند به مرگ دردناکی دچار خواهند شد.

 

راسبون ادعا میکند او با متجاوز خود رابطه جنسی نداشته و منتظر مانده تا او هجده ساله شود اما هیئت منصفه ادعای او را رد کرده اند چون قربانی چندین سال قبل به پزشکی که به علت افسردگی ناشی از تجاوز کمک گرفته اعتراف کرده است.

 

همچنین کارآگاهان گفته اند که قربانی های او می ترسیدند او را به پلیس لو دهند از آنجایی که او مورد احترام بوده است و ممکن است پلیس باور نکند.

آنها در ادامه گفتند او به یکی از قربانی هایش پیامک های عذرخواهی بابت اسیب روحی که تجاوز او داشته فرستاده است.

 

به گفته پلیس دومین قربانی بعد از شنیدن موارد تجاوز او پیش پلیس امده است. راسبون که با همسر خود “برندا” که در یک فروشگاه در استون کار می کرد زندگی می کرده است.

آنها که در اواخر سال ۲۰۰۰ در برنامه تلویزیونی تریشا برای معرفی خدمات آنها به بچه ها حضور داشتند و همچنین برای سرپرستی از هفتاد بچه جایزه دریافت کرده بودند.

 

“برندا” که درجولای  سال ۲۰۱۱ فوت کرد هنگام دریافت جایزه گفته بود ما عاشق بچه ها هستیم. راسبون به روزنامه محلی گفته بود: ما با بعضی از بچه هایی که سرپرستان هستیم در ارتباط بودیم.

او در ادامه گفت: یک روز که ما بیرون رفته بودیم دختری با کالسکه نزدیک ما آمد او کسی بود که ما سرپرستش بودیم و این لحظات است که این کار را با ارزش میکند.

 

راسبون بعد از اینکه هیئت منصفه او را بدلیل تعدادی از تجاوز و رفتار های بی شرمانه با بچه ها، گناهکار دانسته در بازداشت به سر میبرد. وی ماه اینده برای محاکمه در دادگاه حاضر خواهد شد.