تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۸:۵۱:۱۸
کد مطلب : 57316

تجمع اعتراضی دانشجویان علوم پزشکی اهواز در اعتراض به هتک حرمت عزای حسینی + تصاویر

همانطور که در خبری پیش از این اشاره شد یکشنبه شب، نهم آذرماه از ساعت ۲۱ مراسمی تحت عنوان “همه اقوام من” توسط کانون گردشگری آبرون در تالار شهدای دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

 

به گزارش عصر آبادان ، به نقل از موج چهارم، همانطور که در خبری پیش از این  اشاره شد یکشنبه شب، نهم آذرماه از ساعت ۲۱ مراسمی تحت عنوان “همه اقوام من” توسط کانون گردشگری آبرون در تالار شهدای دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

در این مراسم به اسم معرفی اقوام و قومیت های مختلف بخشهایی از موسیقی های قومیت های مختلف اجرا شد که این اجرای موسیقی با کف و سوت حاضران همراه بود و این در حالی است که در ایام محرم و صفر قرار داریم و بسیاری مردم خود را برای شرکت در مراسم اربعین حسینی آماده می کنند. نکته دیگر اینکه همانگونه که در فیلم مشخص است این مراسم به صورت مختلط برگزار شده است که این موضوع نیز جای تأمل دارد.

در اعتراض به این حرکت غیرمتعارف این کانون و برگزاری جشنی با این ماهیت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ظهر دوشنبه، ۱۰ آذرماه در این دانشگاه تجمع کردند.

 

 

60

 

 

 

  1. امیر می‌گه:

    عزیزم مگه اصلاح طلبان جز ساز وآواز وتشمال چیزدیگه ای یادگرفتند”الان اگه نمایندگان مجلس عرضه دارندبرسروزیرعلوم فریادبکشند”همان وزیری که بهمراه عوامل فتنه سال ۸۸برعلیه نظام نامه نگاری کرده است اما دیدیم چطورنمایندگان مجلس کوتانه آمدندوهم اکنون داریم نتیجه آن رامی بینیم”دولت روحانی تکراردولت خاتمی است.